Ana Sayfa İNDEKS Ece Türkiye ECE Türkiye’ye 21 ödül

ECE Türkiye’ye 21 ödül

ECE Türkiye tarafından yönetilen AVM’ler, 21 Stevie Ödülü almaya hak kazandı.

ECE Türkiye tarafından yönetilen Maltepe Park, Espark ve TerraCity alışveriş merkezleri, iş dünyasının en prestijli ödüllerinden bir olarak kabul edilen ve bu yıl 13. kez düzenlenen International Business Awards kapsamında 21 Stevie Ödülü birden kazanarak bu yılki ödül programına damgasını vurdu.

espark-avm TerracityECE Türkiye tarafından yönetilmekte olan alışveriş merkezlerinden Espark Alışveriş Merkezi, Stevie Business Awards’ da 12 ödüle layık görüldü. Stevie Business Award’ da 2 altın, 3 gümüş ve 7 bronz ödül ile 2016 yılında en çok ödül kazanan AVM oldu. Başvurduğu tüm kategorilerde ödül alan Espark Alışveriş Merkezi pazarlama alanında aldığı ödüllere yenilerini ekledi.

TerraCity, “TerraCity Gençlik Festivali” ve “TerraCityRun Runatolia” etkinlikleri ile “Yılın Firması (Gayrimenkul ve Perakende) / Altın Ödül”, “En İyi PR Etkinliği / Bronz Ödül”, “En İyi Halk/Müşteri Etkinliği / Bronz Ödül” aralarında yer aldığı farklı kategorilerde iki altın ve üç bronz ödüle layık görüldü.

Maltepe Park, “1 Tablo, 1000 Fırça” kampanyası ile “Yılın Düşük Bütçeli Pazarlama Kampanyası / Gümüş Ödül”, “Yılın İletişim ve PR Kampanyası / Bronz Ödül” aralarında yer aldığı farklı kategorilerde bir gümüş ve üç bronz ödüle layık görüldü.

Yönetmekte oldukları alışveriş merkezlerinin aldıkları sonuçtan duydukları mutluluğu dile getiren ECE Türkiye Alışveriş Merkezi Yönetimi Direktörü Semet Yolaç Canlıel, “Kazanılan bu ödüllerde, bütün alışveriş merkezi yönetim ekibimizin katkıları var. Yaratıcılıkları, vizyon-ları ve uygulamadaki özverili çalışmaları sebebi ile tüm arkadaşlarıma ayrı ayrı teşekkür ediyorum. 14 ülkede faaliyet gösteren, alanında Avrupa sektör lideri olan ECE’den kazandıkları bilgi birikimi ve ECE bünyesindeki 196 alışveriş merkezi arasında yaratılan sinerjinin bu başarıya ulaşmamızda büyük katkısı olduğuna inanıyorum“ dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here