Ana Sayfa AVM Ege Perla Bahar Konserleri başladı

Ege Perla Bahar Konserleri başladı

PAYLAŞ

Gerçekleştirdiği etkinliklerle ve konserlerle her zaman adından söz ettiren Ege Perla, bu yıl da Bahar Konserleri ile birbirinden değerli sanatçıları programında ağırlamaya devam ediyor. 20 Nisan, Cumartesi günü akustik performanslarıyla son döneme damga vuran şarkıcı ve söz yazarı Kalben’i ağırlayan Ege Perla, misafirlerine tam bir müzik ziyafeti yaşattı. Kalben’in şarkılarının yansı sıra anlattığı hikayelerle renklenen konsere 3 bin 500 kişi katıldı.

Her yaşa ve zevke hitap eden, farklı tarzları ile müzikseverlerin beğenisini toplayan isimleri sahnesinde ağırlayan Ege Perla’da Bahar Konserleri Kalben ile başladı. Türkiye’deki alternatif müzik akımlarının en başarılı temsilcileri arasında yer alan Kalben, kendine özgü tarzıyla 20 Nisan, Cumartesi günü İzmirlilerin kalplerini fethetmek için Ege Perla’daydı.

3 bin 500 kişinin izlediği konserde Kalben, Haydi Söyle, Sadece, Al Beni, Yara, Doya Doya gibi hit olmuş şarkılarının yanı sıra yeni albümden de parçalarını seslendirerek, Ege Perla misafirlerine tam bir müzik ziyafeti yaşattı.

Bahar Konserleri 3 Mayıs’ta gerçekleşecek Adamlar konseri ile son bulacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here