Ana Sayfa AVM Ege Perla’da Latin rüzgarı esmeye devam ediyor

Ege Perla’da Latin rüzgarı esmeye devam ediyor

PAYLAŞ

Dans tutkunlarının merakla beklediği geleneksel hale gelen Ege Perla Dans Geceleri’ne bir yenisi daha ekleniyor. Her zaman ilgi gören etkinlikleriyle misafirlerini ağırlayan Ege Perla, 12 Ekim Cuma akşamı dans etmeyi seven herkesi Latin rüzgarına kapılmaya davet ediyor.

Yaptığı her organizasyona kattığı farklılıklarla dikkatleri üzerine çeken Ege Perla, kesintisiz müzik ve dansın buluştuğu, yoğun ilgi gören Dans Geceleri’nin 3.’sü ile misafirlerini ağırlamaya hazırlanıyor. Dünya Salsa 3.’leri Cem Demir & Melisa Sahra Katılmış ile Türkiye Salsa Yarışması 4.’leri Atahan Ekiz ve Büşra Yılmaz’ın nefes kesen performanslarının damga vuracağı gecede, dans tutkunları Latin müziğinin ritmiyle eğlenceye bir kez daha doyacak.

Bu renkli dansları öğrenmek ve kendini geliştirmek, sahnede eğlencenin tadını doyasıya çıkararak günlük hayatın stresini üzerinden atmak isteyenler için eşsiz bir atmosfer vadeden Ege Perla, hem katılımcıların hem de izleyenlerin hafızalarından uzun süre çıkmayacak bir geceye imza atacak.

Geleneksel Latin Danslarının sergilendiği, müziğin ritmiyle bütün gece dans etmek isteyeceğiniz bu renkli gecede kesintisiz eğlence için Ege Perla’da yerinizi alın.

Ege Perla Latin Dansları Gecesi Programı
20.00 Açılış
21.00 Türkiye Salsa Yarışması 4.’leri Atahan Ekiz ve Büşra Yılmaz
22.00 Dünya Salsa 3.’leri Cem Demir & Melisa Sahra Katılmış

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here