Ana Sayfa AVM Ege Perla’da Gökhan Türkmen’le unutulmaz konser

Ege Perla’da Gökhan Türkmen’le unutulmaz konser

Full Article Müzik dünyasının başarılı ismi müzisyen Gökhan Türkmen, yeni projesi “Virgül” şarkılarının yanı sıra eski parçalarını da seslendirdiği muhteşem performansıyla, Ege Perla misafirlerine unutulmaz bir akşam yaşattı. 6 bin kişinin katıldığı konserde eğlence hız kesmeden devam etti.

https://www.mumin.net/385-dte27289-is-cameron-dallas-dating-anyone.html Her yaştan misafirin eğlenceyi doya doya yaşadığı, İzmir’in en gözde alışveriş ve yaşam merkezlerinden biri olan Ege Perla, aşk dolu şarkıları unutulmaz bir konserle İzmirlilerle buluşturdu.

Yayınladığı albümlerle kendine özgü bir romantizm yaratan Gökhan Türkmen, İhtimaller Perisi’nin de dahil olduğu son projesi olan “Virgül” adlı Maxi Single şarkılarını İzmirliler için söyledi. Aşk Lazım, Büyük İnsan, Dene, Çatı Katı ve Lafu Güzah gibi en sevilen şarkılarını da söyleyen Gökhan Türkmen’e tüm dinleyiciler eşlik etti. Muhteşem sahne performansıyla akıllarda iz bırakan bir konser yaşatan Gökhan Türkmen’i 6 bin kişi dinledi.

İzmir’de eğlencenin ve iyi müziğin adresi olan Ege Perla’da misafirler aşk ve sevgi dolu şarkılar dinlediği konserle, unutulmaz anılarına bir yenisini daha ekledi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here