Ana Sayfa İNDEKS Anatolium AVM Ankara Elif’in Düşleri Anatolium Ankara’ya geliyor

Elif’in Düşleri Anatolium Ankara’ya geliyor

PAYLAŞ

Sosyal ve kültürel etkinlikleri ile her yaştan ziyaretçisine keyifli anlar sunan, yönetimini ve kiralamasını Mallexpert’in üstlendiği Anatolium Ankara AVM, eğlenceye nisan ayında da hız kesmeden devam ediyor.

Alışveriş konusunda olduğu kadar renkli etkinlikleri ile de ziyaretçilerinden tam not almayı başaran Anatolium AVM, minik ziyaretçilerini de unutmayarak her ay sevilen bir çizgi film kahramanını çocuklarla tanıştırıyor.

Çocuk etkinlikleri kapsamında ücretsiz düzenlenen gösteriler ile miniklerin gönlünü kazanmayı başaran Anatolium AVM, Keloğlan Masalları’ndan sonra bu defa da TRT Çocuk kanalının sevilen çizgi filmi Elif’in Düşleri’ni çocuklarla buluşturuyor.

Çizgi filmde meyve ve sebzeleri çok seven ve düşlerinde onlarla konuşan Elif, eğlenceli oyunları, şarkıları ile meyve ve sebzelerin faydalarından ve başından geçen maceralardan bahsediyor. Keyifli şarkılar ve danslar eşliğinde çocuklara unutamayacakları bir hafta sonu yaşatacak olan Elif’in Düşleri etkinliği, 27-28 Nisan tarihlerinde 15.00, 17.00 ve 19.00 saatlerinde Anatolium’da minikleri bekliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here