Ana Sayfa İNDEKS Emsan Emsan ilk mağazasını Viaport AVM’de açtı

Emsan ilk mağazasını Viaport AVM’de açtı

Züccaciye sektörünün en önemli oyuncularından olan Emsan, 2018’deki mağazalaşma hedeflerini gerçekleştirmek için yola çıktı. Kullanıcılarına bugüne kadar Türkiye’de 790 satış noktası, 530 bayi ve e-ticaret sitesi üzerinden ulaşan Emsan, ilk mağazasını İstanbul Viaport AVM’de açtı.

Emsan, pişirme, sofra, hazırlama ve küçük ev aletleri kategorilerindeki ürünlerini, Viaport AVM’deki 100 metrekarelik mağazasında kullanıcıları ile buluşturuyor. Açılışa özel birçok üründe yüzde 60’ a varan indirimleri ile de mağaza ziyaretçilerine avantajlı alışveriş imkanı sunuyor. Sağlık, fonksiyonellik ve tasarımı ön planda tutan Emsan, ürünlerini yeni neslin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak tasarlıyor. Yeni evlenecek çiftler için özel çeyiz paketleri de hazırlayan Emsan, çiftlerin tüm ihtiyaçlarına cevap veriyor.

Yılsonuna kadar 17 AVM’de mağaza açacak
1973 yılından beri faaliyette olan Emsan’ı annelerden sonra gençlerin de markası yapmak için marka stratejisi, konumlandırması ve hedeflerini yenileyen marka, 2018’de “mağazalaşarak” büyümeyi hedefliyor. Emsan Genel Müdür Yardımcısı Arif Yıldırım, “2018 yılı sonuna kadar Türkiye genelinde 17 mağaza, 2018’de ise toplamda 40 mağazaya ulaşmayı planlıyoruz. 2018 yılında iç piyasada yüzde 70 bir büyüme hedefliyoruz. ViaPort AVM’den sonra açmayı planladığımız mağazalar Ankara, Bursa ve Adana’da olacak” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here