Ana Sayfa Gündem Eren Perakende’den yeni alışveriş platformu: FashFed

Eren Perakende’den yeni alışveriş platformu: FashFed

Eren Perakende, yeni online alışveriş platformu FashFed’i duyurdu. Eren Parekende’nin Yeni Girişimi Fashion Federation, Türkiye’nin en büyük moda alışveriş sitesi olmak için yola çıktı.

FashFed, dünya trendlerine yön veren markaların en hit ve yeni koleksiyonlarını sunan online bir alışveriş platformu olarak; kendini stiliyle ifade eden ve tarzını ortaya koymaktan çekinmeyenler için en iyi markaları, güvenli alışveriş deneyimiyle bir araya getiriyor.

Yarım asrı aşkın süredir, global arenada Türk Perakendeciliğini bünyesindeki markalarla temsil eden Eren Perakende, modaya yön vermeye yeni nesil girişimi FashFed ile devam ediyor. Yeni dünyanın alışveriş ve moda trendlerini referans alan FashFed, en yenilikçi moda alışveriş sitesi olarak yılda 10 milyon kullanıcıya ulaşmayı hedefliyor.

FashFed, global ve lokal ölçekte adından söz ettiren birçok moda markasının yeni sezon koleksiyonlarını; akıllı algoritma, hızlı kargo, orijinallik garantisiyle son tüketiciyle buluşturacak. İstanbul’dan başlayan aynı gün teslimat özelliği, yeni şehirleri kapsayacak şekilde devam edecek. Moda endüstrisinin ihtiyacı olan “Sezonunda hızlı moda” kültürünü dijitalde inşa edecek FashFed, tüketicilerin mağaza gezmeden de ”Yeni sezonda neler var?” sorusuna yanıt bulacağı moda merkezi olmayı hedefliyor.

Eren Perakende’nin 2021 yılında en büyük yatırımlarından biri olarak öne çıkan yeni alışveriş platformu, kullanıcı deneyiminden ürün gamına kadar alışılmışın dışında bir servis vermek üzere CRM yatırımlarıyla da dikkat çekiyor. Canlı müşteri danışmanı servisiyle tüketicilerin sorularına anlık yanıt verecek FashFed, onlineda offline alışveriş deneyimi yaşatacak.

Eren Perakende CEO’su Osman Şentürk: Moda markalarını FashFed’in bir parçası haline getireceğiz

FashFed’in sadece bir alışveriş sitesi olmak dışında bir kültür olduğunun altını çizen Eren Perakende’nin CEO’su Osman Şentürk, şöyle konuştu:

“FashFed, bir moda topluluğu oluşturmayı hedefleyen yeni nesil bir online alışveriş sitesi. Amacımız tüketicilerin kendi tarzlarına uygun birçok ürüne, tek bir çatı altında hızlı bir biçimde ve tarzlarını anlayarak, onlara uygun ürünleri hızlıca sunan akıllı bir algoritma ile ulaşması. FashFed’in Türkiye pazarında moda sektöründe yeni bir soluk getireceğine ve kısa bir sürede pazarda önemli bir yer edineceğine inanıyoruz. Pazarlama çalışmalarımızdan CRM çalışmalarımıza kadar çok çeşitliliği vurguluyoruz ve üstün hizmet anlayışını alışveriş sonrası deneyimi de kapsayacak şekilde sunuyoruz. Gelecek yıllarda Türkiye pazarında yer almayan bir çok ünlü dünya markasını da FashFed bünyesinde Türk tüketicilerle buluşturacağız.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here