Ana Sayfa Hizmet-Tedarik Ergün Polat İnşaat Grubu’ndan Nişantaşı’na destek

Ergün Polat İnşaat Grubu’ndan Nişantaşı’na destek

Ergün Polat İnşaat Grubu, Nişantaşı’nın “sosyal dayanıklı mahalle” olması için başlatılan iletişim ve bilinçlendirme çalışmalarına destek veriyor.

Yıllar önce Polat Ailesi’nin ikinci kuşağı iş insanı müteahhit Ergün Polat tarafından kurulan ve başarılı projelere imza atan Ergün Polat İnşaat Grubu son yıllarda tüm çalışmalarını İstanbul’un köklü semti ve sit alanı olan Nişantaşı’nda sürdürmeye karar vermiş, genel merkezini de bu semte taşımıştı.

Ergün Polat İnşaat Grubu, zemini sağlam olan Nişantaşı’nda yenilenmesi gereken binaları uzun yıllar yaşayacak “dayanıklı binalar” olarak projelendiriyor. Kaliteli malzemelerle çok kısa sürede hayata geçiriyor.

Nişantaşı’nda kurduğu kurallara uygun şantiyeleri ile dikkat çeken Ergün Polat İnşaat Grubu inşaat teknolojilerinin yanı sıra dünyadaki şehircilik ve şehir planlaması trendlerini de yakından takip ediyor. Ergün Polat İnşaat Grubu, Nişantaşı’nda mahalle kavramını geliştirmek ve dayanıklı “pilot semt” haline gelmesi için yapılacak iletişim ve bilinçlendirme amaçlı kurumsal sosyal sorumluluk projelerine öncülük etmeyi misyon olarak belirledi.

Bu çalışmalar için şirket bünyesinde mimar, şehir plancısı, sosyolog, toplum bilimci ve iletişim yöneticilerinin yer aldığı özel bir çalışma ekibi de kuruldu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here