Ana Sayfa İNDEKS 10 Burda AVM Esas 10 Burda AVM açılışa hazırlanıyor

Esas 10 Burda AVM açılışa hazırlanıyor

PAYLAŞ

10 Burda AVM açılış tarihi belli oldu. Esas Gayrimenkul, yeni projesi Esas 10 Burda Alışveriş Merkezi ile ticari gayrimenkul alanındaki yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. Marmara ve Ege Bölgeleri’nin kesişme noktasında yer alan, sanayisi ve turizmiyle öne çıkan Balıkesir’de, 100 milyon dolarlık yatırımla yepyeni bir projeyi hayata geçiriyor. Bölgenin yeni yaşam ve buluşma merkezi 10 Burda 14 Kasım’da açılıyor.

Ağırlıklı olarak ticari gayrimenkul alanında faaliyet gösteren Esas Gayrimenkul, yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. Esas Gayrimenkul, 100 milyon dolar yatırım ile 40 bin metrekare kiralanabilir alanı, bin 800 araç kapasitesi ve bin 200 kişiye doğrudan istihdam sağlayacak yeni projesi 10 Burda AVM’nin kapılarını açmaya hazırlanıyor. Esas 10 Burda, modaya yön veren markaları, her damak zevkine hitap eden lezzet seçenekleri, keyifli sohbetlere ev sahipliği yapacak kafeleri, eğlenceli etkinlikleri ile Balıkesir’in yeni yaşam ve buluşma merkezi olacak.

Kaz Dağları’ndan, Ege ve Marmara’nın olağanüstü doğasından ve sanayisinden ilham alan mimari yapısı, açık ve kapalı alanları, global ve ulusal markalar ile Balıkesir’e ilk kez gelen markaları, 7 sinema salonu, Türkiye’de ilk kez bir alışveriş merkezi içerisindeki 800 metrekarelik alanda konumlandırılan, pek çok konsere ve etkinliğe ev sahipliği yapacak 4 bin kişilik dev sahnesi “Sahne 10”, 2 bin metrekare eğlence alanı, 2 bin 500 metrekare elektronik mağaza alanlarından oluşan 150 mağazalık konsepti ve kolay ulaşılabilirliği ile Esas 10 Burda AVM, ziyaretçilerine yepyeni bir alışveriş ve eğlence deneyimi sunacak.

10 Burda AVM’de yer alan Anchor mağazalar


Boyner, Tekzen, Migros, E-bebek, Playland, Cinema Pink, LC Waikiki, Media Markt, Konfor Mobilya, Mango, FLO, Mudo Collection ve Koton

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here