Ana Sayfa AVM Espark İstanbul Oyuncak Müzesi’ni Eskişehir’e getiriyor

Espark İstanbul Oyuncak Müzesi’ni Eskişehir’e getiriyor

Eskişehir’in buluşma noktası Espark Alışveriş Merkezi, yılın ilk ara tatilinde İstanbul Oyuncak Müzesi’ni ziyaretçileriyle buluşturuyor. 12-21 Kasım günleri arasında gerçekleşecek etkinlikte Espark ziyaretçilerini oyuncak dünyasında nostaljik bir gezintiye çağırıyor.

Eskişehir’in yaşam ve cazibe merkezi Espark Alışveriş Merkezi, 2021-2022 eğitim-öğretim yılının ilk ara tatilinde çocukları ve içindeki çocuğu yaşatanları muhteşem bir sürprizle karşılıyor. Şair Sunay Akın tarafından kurulan İstanbul Oyuncak Müzesi, 12-21 Kasım günleri arasında özel bir seçkiyle Espark’a geliyor.

Espark’ın Eskişehirlilere sürprizi bununla sınırlı kalmayacak. Etkinliğin ilk gününde Sunay Akın, Espark ziyaretçileriyle özel bir söyleşide buluşacak. Saat 19.00’da gerçekleşecek söyleşide Sunay Akın, Espark ziyaretçilerini oyuncak dünyasında nostaljik bir gezintiye çıkaracak. Akın, 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü ve Atatürk Haftası vesilesiyle ziyaretçilere Atatürk’ü de başka bir bakış açısıyla anlatacak. İstanbul Oyuncak Müzesi etkinliği ara tatil süresince Espark AVM’de ücretsiz olarak ziyaret edilebilecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here