Ana Sayfa AVM Espark’ın 11. yıl kutlamasında Sinan Akçıl fırtınası esti

Espark’ın 11. yıl kutlamasında Sinan Akçıl fırtınası esti

ECE Türkiye tarafından yönetilen, bulunduğu şehrin ve bölgenin sosyal ve kültürel yaşamının cazibe merkezi olan Espark Alışveriş Merkezi, 31 Ekim 2018 Çarşamba günü 11.yılını muhteşem Sinan Akçıl konseri ile kutladı.

Eskişehir’in alışveriş ve yaşam merkezi Espark AVM, 11. yılını pop müziğin yıldız ismi Sinan Akçıl ile kutladı.

Banu Noyan organizasyonuyla Eskişehirlilerle buluşan Sinan Akçıl, en sevilen şarkılarını Eskişehir ve çevre illerden gelen binlerce hayranlarıyla birlikte seslendirdi.

Sadece sesi ve şarkılarıyla değil, ünlü isimlere verdiği bestelerle de müzik dünyasında çok ayrı bir yere sahip olan hit şarkıların yazarı Sinan Akçıl, Eskişehir’de büyük bir coşkuyla karşılandı.

Konser alanını hınca hınç dolduran hayranları ünlü sanatçıyı görebilmek için birbirleriyle yarıştı.

Ünlü sanatçı, geçtiğimiz haftalarda futbolcu Arda Turan tarafından burnu kırılan yakın dostu Berkay’a da bir kez daha destek verdi.

Akçıl, Berkay’a verdiği ‘Ey Aşk’ ve ‘Yaz’ şarkılarını seslendiren Akçıl, “Acımazsızca bir saldırı yaşayan dostum Berkay’a gitsin bütün alkışlar…” deyince alanda büyük alkış koptu.

Sinan Akçıl sahnede “Barcelona ile Eskişehir arasında maç yapıyorum, Barcelona’yı 5-0 yeniyorum. Bu nasıl güzel bir oyun” deyince binlerce kişinin ‘Es es es’ tezahüratlarıyla yer yerinden oynadı.

Hayranları konserin sonunda Sinan Akçıl’ın sahneden inmesine izin vermedi. Büyük sevgi gösterisi karşısında hayranlarını kırmayan sanatçı, programı yarım saat daha uzattı.

Espark Alışveriş Merkezi Müdürü Berkay Damgacı, konser sonunda Sinan Akçıl’a çiçek takdim ederek, 11. yıl kutlamalarında yaşanan coşku nedeniyle teşekkür etti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here