Ana Sayfa Gündem Evidea, yıl sonunda 30 mağazaya ulaşacak

Evidea, yıl sonunda 30 mağazaya ulaşacak

Evve yaşam sektörünün lider markalarından Evidea, mağaza yatırımlarına hızkesmeden devam ediyor. Tam kapanmanın ardından haziran ayında 3 mağaza birden açan Evidea, yıl sonuna kadar toplamda 30 mağazaya ulaşmayı hedefliyor.

Ev yaşam ürünleri kategorisinde güçlüe-ticaret kimliğinin yanı sıra büyüyen mağaza zinciriyle de müşterileriyle buluşan Evidea, 2021 hedeflerine ulaşmak için yatırımlarını sürdürüyor.

Çoğunluğu alışveriş merkezlerinde yer alacak, yaklaşık bin 500 metrekare büyüklüğündeki mağazalarında tüketicileriyle buluşmayı hedefleyen Evidea, haziran ayında 3 mağaza birden açarak yılsonu hedefine ulaşmak için önemli yol kat etti.

Sakarya Cadde 54 AVM, 41 Burda AVM ve Viaport Asia Outlet açılışlarıyla toplam 21 mağazaya ulaşan Evidea, yıl sonuna kadar 30 mağazaya ulaşmayı hedefliyor.

Evidea Genel Müdürü Kazım Mavuş, “Evidea, 10 yıl önce e-ticaret platformu olarak başlayan yolculuğunu, 2019’dan bu yana mağazalaşma süreciyle devam ettiriyor. Bu güçlü büyüme arzumuzu, 5 yıl içinde 110 mağazaya ulaşma hedefiyle ifade ediyoruz. Şu anda Türkiye genelinde 21 mağazamız müşterilerimize hizmet veriyor. Pandemiye rağmen yatırımlarımızı hız kesmeden devam ettiriyoruz. Tam kapanmanın ardından haziran ayında 3 mağaza birden açarak yeni iller, yeni müşterilerle buluştuk. Bunun yanı sıra dijital yatırımlarımıza da devam ediyoruz” diye konuştu.

Mutfak, ev tekstili, ev dekorasyon,tamamlayıcı mobilya, aydınlatma, banyo, elektrikli ev aletleri, ev ve yaşam olmak üzere toplam 8 ana kategoride geniş bir ürün yelpazesine bulunan Evidea, evinigüzelleştirmek ve değer katmak isteyen herkese ferah mağazalarında keyifli bir alışveriş deneyimi sunuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here