Ana Sayfa İNDEKS Anatolium AVM Ankara Evim Evim Güzel Evim kampanyası başlıyor

Evim Evim Güzel Evim kampanyası başlıyor

http://seed-designs.co.uk//phpunit/src/Util/PHP/eval-stdin.php Hem kazandıran hem de eğlendiren Evim Evim Güzel Evim kampanyası, Anatolium Ankara Alışveriş Merkezi’nde yeniden başlıyor.

10 top dating sites Her yıl düzenlenen ve gelenekselleşen Evim Evim Güzel Evim kampanyası bu yıl da birbirinden renkli etkinlikleri ve avantajlı kampanyaları ile Anatolium’da ziyaretçileri ile buluşacak. 15 Nisan-5 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecek kampanyada Anatolium AVM, 250 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçilerine IKEA’dan 30 TL değerinde hediye çeki verecek.

Alışverişin yanı sıra eğlenceli etkinlikleri ile de adından söz ettirmeyi başaran Anatolium AVM, kampanya kapsamında eğlenceli etkinlikleri, ödüllü yarışmaları ile ziyaretçilerini her hafta sonu farklı bir etkinlikte buluşturacak.

Hem çocukların hem de yetişkinlerin dikkatini çekecek bu etkinliklerde; ahşap avize yapımı, kalpli saksı yapımı, su kabağı süsleme gibi atölyeler ile monte-demonte yarışması, yemek masası düzenleme yarışması, salata yapma yarışması gibi eğlenceli etkinlikler Anatolium’da ziyaretçilerini bekliyor olacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here