Ana Sayfa Gündem Fırın Sanatı 100 şube hedefiyle büyüyor

Fırın Sanatı 100 şube hedefiyle büyüyor

PAYLAŞ

Fırın Sanatı, franchising sistemiyle 3 yıl içinde 100 şubeye ulaşmayı hedefliyor. Fırın Sanatı’nın İş Geliştirme Danışmanlığı Tactic Retail tarafından yürütülüyor.

Ürünlerini kimyasal katkı kullanmadan, en kaliteli malzemeler ve gelişmiş ekipmanlarla, uluslararası hijyen ve kalite standartlarında üreterek büyüyen Fırın Sanatı, franchising sistemi ile ülke genelinde 3 yıl içinde 100 şubeye ulaşmayı hedefliyor. Son olarak, 2019 yılı Ocak ayında Maslak Nurol Plaza şube açılışını yapan Fırın Sanatı, caddelerde, iş merkezlerinde, konut projelerinde ve AVM’lerde ve kiosk uygulamaları ile faaliyet gösteriyor. İş Geliştirme Danışmanlığı Tactic Retail tarafından yürütülen Fırın Sanatı markasının, 80-100 metrekare büyüklüğündeki fırın kafe yatırımı isim hakkı dahil ortalama 500.000 TL + KDV ile gerçekleşebiliyor.

Personel alımından ürün eğitimlerine, yer seçiminden operasyonel yönetim desteğine kadar her konuda iş ortaklarına destek veren Fırın Sanatı, paket servise de son derece uygun bir konsept…

Fırın Sanatı kahvaltılıklar, doyumluklar, kurabiye çeşitleri, mükemmel ekmekler ve pastalardan oluşan 180 den fazla ürününü, bugün 20 fırın kafe ile ziyaretçilerinin beğenisine sunuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here