Ana Sayfa Hizmet-Tedarik FMNI Şirketler Grubu, Beze ile el sıkıştı

FMNI Şirketler Grubu, Beze ile el sıkıştı

FMNI Şirketler Grubu’nun İş Geliştirme, İletişim Yönetimi ve KSS Proje Yönetimi Beze Group’ta… Hip Hop kültürünün gönüllü elçisi, aynı zamanda Flow Radyo’nun da sahibi iş insanı Emced Hammaş, FMNI Şirketler Grubu’nu kurdu ve iletişim, kurumsal sosyal sorumluluk projeleri yönetimi için Beze Group ile çalışmaya başladı.

FMNI (Future Memories Network International) Şirketler Grubu iş geliştirme, iletişim yönetimi ve kurumsal sosyal sorumluluk projelerinin yönetimi konularında Beze Group ile çalışacak.

Hip hop kültürünün gönüllü elçisi, iş insanı Emced Hammaş tarafından kısa süre önce kurulan FMNI (Future Memories Network International) Şirketler Grubu’nun mottosu “sağlık varlıktır” olarak belirlendi.

Kurucu ve Başkan Emced Hammaş, “FMNI olarak yeni dönemde İstanbul’u, insan hayatının ve insan sağlığının sürdürülebilir şekilde korunabilmesini sağlayan en son nanoteknolojik ürünlerin üssü yapmayı hedefliyoruz” dedi. İnsanların artık en önemli varlığının “sağlıklı olarak hayata devam edebilmek” olduğunu ifade eden Emced Hammaş; kısa süre sonra toplum ve kurum yöneticilerine bilgilendirme ve bilinçlendirme toplantıları yapmaya başlayacaklarını belirtti.

Beze Group adına Bengü Bilik ise “ABD’de de çok yeni olan bu nanoteknolojik ürünlerin vazgeçilmezliğini anlatmak, pazarlama iletişimini yönetmek ve karar vericilere yönelik tanıtım etkinliklerini doğru şekilde organize etmenin heyecanı içindeyiz. Yeni döneme bu heyecanla ve sağlık varlıktır inancıyla başlıyoruz” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here