Ana Sayfa İNDEKS Akmerkez Food For You ile Akmerkez’de lezzet şöleni devam ediyor

Food For You ile Akmerkez’de lezzet şöleni devam ediyor

Akmerkez’in lezzet dolu etkinliği “Food For You” Aralık ayında bir kez daha lezzet tutkunlarını ağırlayacak. 30 Kasım – 4 Aralık tarihleri arasında düzenlenecek etkinlikte Akmerkez ziyaretçileri birbirinden özel markaların gurme tatlarını keşfetme fırsatı bulacak.

Damak tadına düşkün misafirlerin vazgeçilmezi haline gelen Food For You 30 Kasım – 4 Aralık tarihleri arasında yeniden lezzet severler ile buluşacak. Akmerkez, tüm misafirlerini sevilen markaların en özel ürünlerini keşfetmek, tadım aktiviteleri ile benzersiz tatları deneyimlemek için Food For You’ya davet ediyor.

El yapımı, doğal ve yöresel lezzetlerin yanı sıra yeni nesil tatları ve artizan lezzetleri de misafirlere sunacak Food For You’da glutensiz ve vegan alternatifler de yer alacak. En özel markaların birbirinden nefis lezzetlerini Akmerkez misafirleri ile buluşturacak Food For You, beş gün boyunca Food Court katında ziyaret edilebilecek.

Doğal, vegan ve yüzde 100 meyveden oluşan freeze dry ürünleri ile HapHug; doğal köy ürünleri ile Eski Tatlar Dükkanı; lezzetli frankfurter sosisleri ile Dr. Sosis; ata tohumlarından elde edilen ve mevsiminde sunulan şifalı tarım ürünleri ile Şifa Köyü; Türkiye’nin ilk organik sertifikalı, sağlıklı, şekersiz atıştırmalıkları ile GekoO; yüzde 100 doğal ve katkısız ürünleri ile Sisters & a Princess; lezzetli cookieleri ve kahveleri ile Choccasso; glutensiz, sağlıklı içerikleri ile Epi’s Bakery; sürdürülebilir yaşam ürünleri ile Rabenda; doğal ve organik ürünleri ile Ümitköy Gurme ve katkısız ve sağlıklı ürünleri ile Jungle Healthy Food Akmerkez’de ziyaretçilerini bekleyecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here