Ana Sayfa AVM Gebze Center AVM’de etkinlikler dopdolu

Gebze Center AVM’de etkinlikler dopdolu

Alışveriş keyfine keyif katan Gebze Center AVM, Ekim ayı boyunca renkli etkinliklerle gündeme gelecek. Türkiye’nin dört bir yanındaki geleneksel lezzetleri ve ürünleri buluşturan Yöresel Pazar, sevilen çizgi film kahramanları Doru ve Pırıl, animasyon yapımcısı ve karikatürist, Kral Şakir’in yaratıcısı Varol Yaşaroğlu bu ay Gebze Center AVM’nin konuğu olacak. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ise özel Akustik Konseri ile kutlanacak. 

Ziyaretçilerinin sadece alışveriş keyfini değil yaşamını da renklendiren Gebze Center AVM, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı çok özel bir konser ile kutlayacak.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Akustik Konseri ziyaretçilere hem bayramın coşkusunu yaşatacak hem de Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları bir kez daha saygıyla anılacak.

Gebze Center AVM, Ekim ayı içinde pek çok sevilen etkinliğe de ev sahipliği yapacak, Türkiye’nin dört bir yanındaki geleneksel lezzetleri ve ürünleri bölge halkı ile buluşturacak Yöresel Pazar, Teraryum, Kasnak Süsleme ve Sonbahar Temalı Kokulu Mum Hazırlama atölyesi de ziyaretçilerle buluşacak.

Minik ziyaretçileri de unutmayan Gebze Center AVM, matematiği çocuklara sevdiren çizgi film Pırıl ve çizgi karakter Doru ile çocukları buluşturacak.

Kral Şakir’in yaratıcısı, animasyon yapımcısı ve karikatürist Varol Yaşaroğlu da teknoloji ve eğlenceyi bir araya getiren Stop Motion Çocuk Atölyesi’nde çocuklarla birlikte özel bir çalışma yapacak. Atölyenin ardından ise söyleşi ve imza günü düzenlenecek.

Gebze Center AVM’nin şemsiye hediyeli Sonbahar Kampanyası ise Ekim ayının bir diğer süprizi…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here