Ana Sayfa AVM Geleneksel Lovelet 4. Müzik Yarışması’nda muhteşem final

Geleneksel Lovelet 4. Müzik Yarışması’nda muhteşem final

Bu yıl 4’üncüsü düzenlenen Lovelet Müzik Yarışması’nın finali 16 Haziran Pazar günü gerçekleşecek.

Lovelet Outlet Geleneksel hale getirdiği Müzik Yarışması’nın bu yıl dördüncüsünü gerçekleştiriyor. Her yıl ünlü isimlerin jürilik yaptığı müzik yarışmasında bu yıl jüri koltuğunda genç kızların sevgilisi Kolpa Grubu yer alacak, Kolpa Grubu’na eşlik eden bir diğer jüri üyesi ise büyük ilgi ile izlenen “Benimle Söyle” yarışmasında jüri üyeliği yapan Seçil Gür olacak. Her yıl olduğu gibi bu yılda değerli OMÜ Doç.Dr. Bahar Güdek, OMÜ Öğretim Görevlisi Devrim Öztürk, Armoni Müzik Eğitmeni Mehmet Kurul da jüri de yer almaya devam edecek.

Birbirinden başarılı 12 finalistin yarışacağı Müzik Yarışması finalinde jüri üyeleri yarışmacıların performanslarını dinleyerek “Entonasyon”, “Çalma Becerisi” ve “Vokal Uyumu” kriterlerine göre değerlendirme yapacak ve ilk üç kazanan yarışmacıyı belirleyecek.

Lovelet Müzik Yarışması finali 16 Haziran Pazar günü saat 19.00’da başlayacak, finalde Kolpa Grubu’nun ücretsiz canlı konseriyle eğlence devam edecek.

4 mevsim outlet olma özelliğiyle giyimden ayakkabıya, ev tekstilinden, mobilyaya, kadar her ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz bir yaşam merkezi olan Lovelet Outlet, en özel kampanyaları ve etkinlikleriyle değerli ziyaretçilerini bekliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here