Ana Sayfa İNDEKS Gratis Gratis ‘Kampüste’ projesiyle 10 bini aşkın üniversite öğrencisiyle buluştu

Gratis ‘Kampüste’ projesiyle 10 bini aşkın üniversite öğrencisiyle buluştu

Türkiye’nin 81 ilinde 670’i aşkın mağazasıyla hizmet veren Gratis, sektöründe yine bir ilki gerçekleştirerek ‘Gratis Kampüste’ projesini hayata geçirdi. Yeni eğitim ve öğretim yılının başlamasıyla beraber üniversite kampüslerinde öğrenciler için etkinlikler düzenlenen proje kapsamında Gratis, Türkiye’nin farklı illerinde bulunan 10 üniversiteden 10 bini aşkın öğrenciyle bir araya geldi.

Sahip olduğu yaygın mağaza ağı ile sektörde liderliğini koruyan Gratis, bu yıl ilkini gerçekleştirdiği ‘Gratis Kampüste’ projesi ile Türkiye’nin farklı illerinde yer alan 10 üniversitede etkinlik düzenledi. ‘Güzel bak kendine’ sloganı ile 13 yıldır hizmet vermeye devam eden Gratis, bu projesi ile de üniversite kampüslerinde gerçekleştirdiği eğlenceli etkinlikleri ve hediyeleri ile öğrencilerin yeni eğitim ve öğretim yılına güzel başlamasına olanak sağladı.

İstanbul’dan başlayıp Edirne, Eskişehir, Ankara, Antalya, İzmir, Balıkesir ve Bursa olmak üzere 8 ildeki 10 farklı üniversitede toplamda 18 gün boyunca etkinlik düzenlenen proje kapsamında 10 bini aşkın üniversite öğrencisiyle bir araya gelindi. 10 Ekim – 28 Ekim 2022 tarihleri arasında gerçekleştirilen Gratis Kampüste etkinlikleri; İstanbul Marmara Üniversitesi, Yıldız Teknik Üniversitesi, Trakya Üniversitesi, Anadolu Üniversitesi, Gazi Üniversitesi, Hacettepe Üniversitesi, Akdeniz Üniversitesi, Dokuz Eylül Üniversitesi, Balıkesir Üniversitesi ve Uludağ Üniversitesi’nde yapıldı.

Öğrenciler tarafından büyük ilgi gören Gratis Kampüste etkinlikleri sonunda ise, öğrencilerin kampüslerinde sosyalleşirken ihtiyaçları olabilecek paketlerden oluşan 50 bini aşkın hediye dağıtıldı. Dermapell, Flormar, Elidor, Haribo, Nivea, Simple, Rexona, Signal ve Gilette Venüs markalarının yanı sıra Gratis’in özel markaları arasında yer alan Beaulis, Bee Beauty, Benri, Eklips ve LYKD markalarının desteğiyle gerçekleştirilen Gratis Kampüste projesi ile Türkiye çapındaki bütün üniversitelere ulaşılması ve her yıl binlerce öğrenciyle bir araya gelinmesi hedefleniyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here