Ana Sayfa Gündem Guess Türkiye’den 5 yeni mağaza

Guess Türkiye’den 5 yeni mağaza

PAYLAŞ

Guess, bağlı ortağı Guess Türkiye ile Türkiye’deki tüm mağazalarının doğrudan kontrolünü ele aldıktan sonra, ülkede sürekli büyümeyi deneyimlemeye devam ediyor. Dünyaca ünlü moda markası güçlü toptan ticaretine ek olarak, 5 yeni mağaza daha açıyor. Ekim ayının sonunda gerçekleşmesi planlanan yeni mağaza açılışları müşterilere, Mersin Marina, Adana Optimum, Viasea Tuzla Marina, Ankara Optimum ve Akbatı İstanbul AVM gibi Türkiye’nin önde gelen alışveriş noktalarında global Guess konseptini deneyimleme fırsatını sunacak.


İlk yeni mağaza açılışları, 12 Eylül’de Adana Optimum’da ve 28 Eylül’de Viasea Tuzla Marina’da gerçekleşti ve bunu 8 Ekim’de Ankara Optimum AVM’de, 12 Ekim’de Akbatı İstanbul AVM’de ve 19 Ekim’de Mersin Marina’daki açılışlar takip edecek.

Guess CEO’su Victor Herrero: “15 milyonu aşan nüfusuyla İstanbul ve 80 milyondan fazla nüfusuyla Türkiye bizim için kesinlikle stratejik, yüksek potansiyele sahip bir pazar. Estetik ve moda ile ilgili olarak moda öncüsü görüşleriyle, mükemmel bir kültürler arası köprü görevini üstlenerek, hem Avrupa hem de Asya’da birçok önemli fırsat vaat etmektedir” diyor.

Bu büyüme stratejisinin bir sonucu olarak, Guess 2018 yılının sonu itibarıyla toplam 21 mağazaya ulaşacak. Fakat hepsi bu kadar değil, markanın planları dahilinde 2019 yılında ilave yeni açılışlar da olacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here