Ana Sayfa AVM Güngören Park AVM 7. yaşını kutluyor

Güngören Park AVM 7. yaşını kutluyor

TSK Mehmetçik Vakfı iştirakiyle 2015 yılında kapılarını açan Güngören Park AVM, 7. yaşını kutluyor.

 

2015 yılında TSK Mehmetçik Vakfı iştiraki ile hayata geçen Güngören Park AVM, 7. yılını kutluyor. Çatısı altında bulunan ulusal ve uluslararası markalarla bölgeye değer katan Güngören Park AVM, başarılarla dolu 7 yılı geride bırakmanın gururunu yaşıyor.

7 yıldan bu yana ulusal ve uluslararası markaları, kafe-restoranları ve sinemasıyla bölgenin alışveriş ve sosyal yaşamına katkı sağlayan AVM, her yıl milyonlarca ziyaretçiyi ağırlıyor. Güngören’in kalbinde ziyaretçi memnuniyetini hedefleyen AVM yetkilileri, 7. kuruluş yıldönümü için şunları belirtti:

“TSK Mehmetçik Vakfı’nın iştirakî şirketi olan, TSK Mehmetçik Vakfı Güngören Park AVM İşletme Limitet Şirketi, 7’nci kuruluş yıldönümünde, 26 Ocak 2015 tarihinden itibaren tüm gelirleriyle; vatanımızın bütünlüğü ve bağımsızlığı, halkımızın huzuru ve güvenliği için vatani görevini yerine getirirken şehit veya gazi olan, ya da askerlik görevi esnasında hayatını kaybeden erbaş ve erlerimizin bakmakla yükümlü oldukları yakınları ile gazi ve engelli Mehmetçiklerimize sosyal ve ekonomik destek sağlamak, çocuklarına üniversite seviyesi dâhil öğrenimine katkıda bulunmanın gururunu yaşıyor.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here