Ana Sayfa Gündem Güngören Park AVM marka karmasını güçlendiriyor

Güngören Park AVM marka karmasını güçlendiriyor

TSK Mehmetçik Vakfı kuruluşu Güngören Park AVM, marka karmasını güçlendirmeye devam ediyor. Son olarak 3 mağaza daha Güngören Park AVM çatısı altına girdi. 

TSK Mehmetçik Vakfı kuruluşu Güngören Park AVM, marka karmasını güçlendirmeye devam ediyor. Son olarak 3 mağaza daha Güngören Park AVM çatısı altına girdi.

TSK Mehmetçik Vakfı’nın kuruluş amacı doğrultusunda vakfa gelir elde etmek maksadıyla 29 Ocak 2015 tarihinde yatırımlarına eklediği Güngören Park Alışveriş Merkezi, marka karmasını güçlendiriyor. Son olarak 3 mağaza daha Güngören Park AVM’de ziyaretçilerle buluştu. Big Mamma’s, Bim şubeleri ve Mehmetçik Vakfı Sigorta da Güngören Park AVM markaları arasında yerini aldı.

Güngören Park AVM mağaza açılışlarında, TSK Mehmetçik Vakfı Güngören Park AVM Şirket Müdürü E. Kurmay Albay Yücel Keleş ev sahipliğinde TSK Mehmetçik Vakfı Genel Müdürü E. Tuğgeneral Engin Durak, Mehmetçik Vakfı Limitet Şirket Müdürü E. Tuğamiral Osman Kayalar, Mehmetçik Vakfı İstanbul Anadolu Yakası Temsilcisi E. Albay Ümit Yücekan, Mehmetçik Vakfı İstanbul Avrupa Yakası Temsilcisi E. Albay Süleyman Çakır ve beraberinde birçok vakıf personeli hazır bulundu.

AVM’nin zemin katında yaklaşık 20 metrekarelik bir alanda kurgulanan Mehmetçik Vakfı Sigorta da Güngören Park ziyaretçileriyle buluştu. Mehmetçik Sigorta Aracılık Hizmetlerini Temsilen, Erenköy Şube Sorumlusu Cem Erdoğan, Güngören Park AVM Şube Sorumlusu Merve Yulafçı açılışa katılım sağladı.

Açılışta Bim’i temsilen, Bim Birleşik Mağazalar Operasyon Komitesi Üyesi Faruk Öztürk, Bim Birleşik Mağazalar Bölge Genel Müdürü Erdem Afacan ve beraberinde pek çok üst düzey yönetici katıldı.

Discount market kategorisinin önemli oyuncusu Bim, AVM – 1. katında yaklaşık 250 metrekarelik bir alanda bölge halkına hizmet verecek.

Dünyaca ünlü kafe ve restoran zinciri Big Mamma’s da 2. katta yaklaşık 400 metrekarelik ferah ve şık ortamıyla Güngören Park AVM’de hizmet vermeye başladı. Big Mamma’s Güngören Park şube açılışında da Big Mama’s kafeler sahibi Nihat Yıldız katıldı.

Güngören Park AVM güçlü lokasyona sahip 

Yıldız Teknik Üniversitesi’ne, Öğretim Üyesi Lojmanları’na, ilk ve öğretim kurumlarına, iş merkezi ve konut projelerine çok yakın konumda, üniversitelerin, yurtların, iş merkezlerinin ve lojmanların ihtiyacına cevap veren Güngören Park AVM, lokasyon avantajını da elinde bulunduruyor.

Yaklaşık 20 bin metrekarelik kapalı alanda 49 bağımsız bölümde, 155 araçlık otopark, 4 salonlu sinema, restoran ve kafeler, hizmet mağazaları, ATM’ler, fitness salonu ve balo/konferans salonu ile her mevsim yaşanabilir alanlar sunan Güngören Park AVM, “TSE COVID-19 Güvenli Hizmet Belgesi”ne de sahip.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here