Ana Sayfa Gündem Gürmen Group 130 mağazaya ulaştı

Gürmen Group 130 mağazaya ulaştı

Gürmen Group, İskenderun Park Forbes AVM’de Ramsey ve Konya Kent Plaza AVM’de KİP olmak üzere iki yeni mağazayı moda severlerle buluşturdu. Erkeklerin modaya dair tüm beklentilerini karşılayan şık, kaliteli ve yenilikçi tasarımların bir arada sunulduğu iki yeni mağazayla birlikte Gürmen Group, toplam 130 mağazaya ulaştı. Yıl sonuna kadar yurt içi ve yurt dışında 10 yeni mağazanın daha açılması planlanıyor.

Gürmen Group, erkek moda markaları Ramsey ve KİP’in iki yeni mağazasının hizmete girmesiyle sonbahar – kış sezonuna hızlı bir giriş yaptı. Müşteri deneyimini en üst seviyede tutacak şekilde tasarlanan Ramsey İskenderun Park Forbes AVM ve KİP Konya Kent Plaza AVM mağazaları Eylül ayı itibarıyla tüketicilerle buluştu. Takım elbiseden gömleğe, dış giyimden smokine, ayakkabıdan aksesuara kadar erkeklerin modaya dair tüm beklentilerini karşılayan mağazalarda her iki markanın 2021 -22 sonbahar/kış koleksiyonunu keşfetmek mümkün.

Hem yurt içi hem de yurt dışında büyümelerini sürdürdüklerini söyleyen Gürmen Group Markalardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Zeynep Doğan, “Eylül ayı itibarıyla toplam mağaza sayımızı 130’a çıkardık. Yıl sonuna kadar da yurt içi ve yurt dışında 10 yeni mağaza açmayı planlıyoruz. Eylül ayı içinde KİP Forum Aydın mağazamız da tüketicilerle buluşacak. Perakende sektörünün çok dinamik bir sektör olması nedeniyle mağazacılıktan hizmet süreçlerine, alışveriş kanallarından moda dinamikleri ve müşteri beklentilerine kadar tüm alanlardaki farklı öğretileri dikkate alarak bünyemize katıyoruz. Özellikle önümüze çıkan fırsatları aktif bir şekilde değerlendiriyor, yatırımlarımıza aralıksız devam ediyoruz. Topluma ve çevreye duyarlı bir yaklaşımla yeni nesil mağazacılık anlayışı ve mükemmel bir alışveriş deneyimi sunma hedefiyle tüketicilerimize hizmet vermeyi sürdürüyoruz” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here