Ana Sayfa AVM Harcadıkça kazandığınız hediye çekleri Bilkent Center’da

Harcadıkça kazandığınız hediye çekleri Bilkent Center’da

Sıra dışı mimarisi, sektöründe fark yaratan yenilikçi çalışmaları ve etkinlikleri ile Ankara sosyal yaşamına renk katan Bilkent Center, 14 Haziran’da başlayan kampanya sayesinde bir dolu hediye çeklerini ziyaretçileri ile buluşturacak.

Google Play ve Apple Store üzerinden ücretsiz olarak indirilebilecek mobil aplikasyonuyla misafirlerine sınırsız konfor alanı ve kolaylık sağlayan Bilkent Center, alışveriş yaparken kazandırmaya devam edecek. Bilkent Center ziyaretçileri, 14 Haziran’da başlayıp 19 Haziran’a kadar devam edecek kampanya ile toplam 250 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL hediye çekine sahip olacak.

Bilkent Center aynı zamanda babalarına en özel hediyeyi seçmek isteyen Ankaralılara ulusal ve uluslararası seçkin markalardan oluşan mağaza karması ile güzel ve farklı alternatiflerde sunuyor. Babalar gününe özel alacağınız hediyelerinize kampanya çekleri eşlik edecek.

Bilkent Center’ın renkli ve heyecan dolu dünyasını yakından takip etmek, stoklarla sınırlı olan kampanya şartları hakkında daha detaylı bilgi almak için www.bilkentcenter.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here