Ana Sayfa Gündem Harmoni’den ‘Gayrimenkul Takip Sistemi’

Harmoni’den ‘Gayrimenkul Takip Sistemi’

Gayrimenkullerinizi nasıl takip ediyorsunuz? Hangi kritere göre değerlendiriyorsunuz? Harmoni, son olarak geliştirdiği Gayrimenkul Takip Sistemi (GTS) ile yönetmekte zorlandığınız gayrimenkullerinizi sizin yerinize takip ediyor.

Türkiye genelinde 13 bölge müdürlüğü ile tüm Türkiye ve RICS akreditasyonu ile dünyanın her yerinde Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık hizmeti veren Harmoni, yepyeni bir ürün geliştirdi. “Gayrimenkul Takip Sistemi” ile sektörü mercek altına alınmasını kolaylaştırıyor.

“Gayrimenkul Takip Sistemi”, geliştirilmiş bir arayüz üzerinden kullanıcı yetkisi dahilinde kurum ve kuruluşların gayrimenkullerinin takibi ile veri analizini yapabilmelerine olanak sağlayan bir sistem.Sistem ile kullanıcıların gayrimenkulleri hakkında her türlü sayısal ve sözel verileri sistemde kayıt altına alınarak arşivlenmesi sağlanıyor.

Kayıt altına alınan gayrimenkullere yönelik olarak bölge ve yıllara göre alan/adet/değer gibi analizler sunuluyor. Gayrimenkulün mülkiyet durumu, tapu kayıtları, takyidat bilgileri, imar durum bilgisi, plan notları, değerleme bilgileri, yapı bilgileri gibi bilgiler sistemde farklı sekmelerde kayıt altına alınıyor.

Harmoni Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık AŞ, Genel Müdür Yardımcısı Başaran Ünlü, “Gayrimenkullerin niteliği ve kullanım fonksiyonuna göre tapu, belediye, imar durumu, plan notları, arşiv dosya bilgileri, değer değişim analizleri, kira takibi gibi bilgiler GTS’de kaydediliyor. Özellikle farklı lokasyonlarda bulunan çok sayıda mülkün yönetimi, kira-satış fiyatlarının takibi, satış hızlarının takibi GTS üzerinden yönetiliyor. Kaybolan tapu kayıtlarınız ve arşivleme sorunları ile milyonlar kaybetmeyin, GTS sizin için sistematik arşivleme yapsın” diye konuştu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here