Ana Sayfa Gündem Hemington, 11. mağazasını açtı

Hemington, 11. mağazasını açtı

Erkek giyim deneyimini sürdürülebilir moda prensibiyle yeni bir seviyeye taşıyan Hemington, Türkiye’deki 11. mağazasını İstanbul Aqua Florya AVM’de hizmete sundu.

Yaşamın hızlı temposunu, doğa ve sürdürülebilirlik gibi gerçek değerlerle dengelemeyi amaçlayan Hemington, doğallık ve yalınlığı simgeleyen tasarımlarını Aqua Florya mağazasıyla müşteriyle buluşturuyor.

Hemington, dünyanın en özel coğrafyalarından, özenle seçilen saf elyaflarla koleksiyonlarına hayat veriyor. Hemington koleksiyonlarında merinodan, alpakaya, kaşmirden, Giza pamuğu ve saf ipeğe kadar sürdürülebilir prensiplerle üretilmiş hammaddeler kullanılıyor. Hemington, İtalya’da usta ellerde işlenen doğal iplikleri, Samsun fabrikasında mükemmel el işçiliği ve yüksek teknolojiyle örüyor, erkeklerin hayatının her anına dört mevsim eşlik edecek bir gardırop sunuyor.

İstanbul Aqua Florya AVM’de hizmet vermeye başlayan Hemington, stil sahibi erkeklere keyifli alışveriş deneyimi vadediyor.

Hemington tasarımları; Akmerkez, Akasya AVM, City’s AVM, Suadiye, Mall Of İstanbul AVM, Aqua Florya AVM, Armada AVM, Korupark AVM, Hilltown AVM mağazalarında ve hemington.com.tr online alışveriş sitesinde stil sahiplerini bekliyor. Ayrıca Hemington müşterilerine, Türkiye’de bir ilk olan “Moda Kapıda” servisi ile, hemington.com.tr’den alınan ürünleri farklı beden ve kombinleri ile ev ortamında deneme ayrıcalığı yaşatıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here