Ana Sayfa Gündem Hemington Akmerkez mağazası yenilendi

Hemington Akmerkez mağazası yenilendi

Premium erkek giyim markası Hemington, yenilenen Akmerkez mağazasıyla ferah bir alışveriş imkanı sağlıyor.

Hemington, daha geniş ve ferah bir alışveriş imkanı sunan Akmerkez mağazasında özgün tasarımlarını müşterileriyle buluşturuyor.

Yenilenen yüzüyle Hemington Akmerkez mağazası rahat, modern ve steril bir alışveriş ortamı sunuyor. Müşterilerin aradıkları ürünü kolayca bulmalarını sağlayan yeni nesil mobilyalar, dijital bilgilendirme ekranlar, rahat kabinler ve uzman personeli ile Hemington Akmerkez özgün bir alışveriş deneyimi vaad ediyor.

Hemington, doğal, nefes alabilen triko polo t-shirt tasarımları, yüzde 100 pamuktan üretilen çarpıcı detaylara sahip gömlekleri ve rahatlığı simgeleyen keten pantolonlarıyla İlkbahar/Yaz sezonunu casual tarzla yorumluyor. Koleksiyon; ince düşünülen kusursuz detayları, özenle seçilen doğal kumaşları, ustalıkla işlenen tasarımları ve ilham veren renk kombinasyonlarıyla maskülen bir şıklık sunuyor.

Hemington tasarımları; İstanbul’da Akmerkez AVM, Akasya AVM, City’s AVM, Suadiye, Mall Of İstanbul AVM, Aqua Florya AVM, Viaport AVM, Ankara’da Armada AVM, Bursa’da Korupark AVM, İzmir’de Hilltown AVM mağazalarında tüketicileriyle buluşuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here