Ana Sayfa AVM Highway’de akıllı bıdıklar için eğlence vakti

Highway’de akıllı bıdıklar için eğlence vakti

Türkiye’nin en kapsamlı Alışveriş, Eğlence ve Yaşam Merkezi Highway Outlet, Ekim ayının tam bir festival havasında geçmesi adına minik misafirlerine eğlencenin kapılarını ardına kadar açıyor.

Ekim ayı boyunca her haftasonu birbirinden eğlenceli, eğitici ve öğretici Çocuk Atölyeleri, Maskot, Balonbaz ve İllüzyon Gösterileri Highway Outlet’te çocuklarla buluşuyor. 5-6 Ekim, 12-13 Ekim, 19-20 Ekim ve 26-29 Ekim tarihlerinde Highway Outlet Kiğılı mağazası önünde, 13.00 ile 18.00 saatleri arasında gerçekleşecek etkinliklerde, çocuklar yeteneklerini sergileyecekleri atölye etkinlikleriyle hem eğlenip hem öğrenirken, ünlü isimlerin balonbaz ve illüzyon gösterileriyle heyecanı, keyfi ve mutluluğu bir arada yaşayacaklar. Üstelik tüm etkinlikler de ücretsiz olarak çocuklarla buluşacak.

Ekim ayı boyunca gerçekleşecek etkinlik ve atölyelerle alakalı detaylı bilgi almak için www.highwayoutlet.com.tr adresini veya Highway Outlet AVM (@highwayoutlet) sosyal medya hesaplarını ziyaret etmeyi ve takipte kalmayı unutmayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here