Ana Sayfa AVM Highway’de yüzde 100 temiz hava, güvenli alışveriş

Highway’de yüzde 100 temiz hava, güvenli alışveriş

http://terrycorwin.com/youtube.com/embed/G8cta5YjCKU Avrupa’nın en büyük otoyol üzeri alışveriş ve yaşam merkezi Highway Outlet, Covid-19’a karşı tüm önlemlerini alarak hizmet vermeye devam ediyor.

have a peek here Açılıp kapanabilen çatıları sayesinde gün boyunca yüzde 100 temiz hava ile havalandırılan Highway Outlet, ziyaretçilerine kapalı ortam algısının dışında temiz havadan ve gün ışığından sınırsız yararlanma imkanı sunuyor. Coronavirüs tedbirleri kapsamında hijyen standartları en üst seviyede tutulan alışveriş merkezi, 24 saat boyunca ilaçlanarak sterilize ediliyor.

Girişler de yer alan ateş ölçme özellikli termal kameraların yanı sıra, görevli Acil Tıp Teknisyenleri tarafından gün boyunca ateş ölçümü kontrolü yapılıyor ve ateşi 38 dereceden yüksek olanlar içeri alınmayarak sağlık kuruluşuna gitmesi isteniyor. Maskesi olmayan müşterilerin Alışveriş Merkezine girişine asla izin verilmeyerek ücretsiz maske dağıtımı yapılıyor. Girişlerde ücretsiz el dezenfektanı dağıtılırken, kapı giriş noktasından itibaren konumlandırılan el dezenfektan üniteleri ile müşterilerin sık sık ellerini dezenfekte etmesi sağlanıyor.

Sağlık Bakanlığı’nın Covid-19 ile ilgili açıkladığı alınması gereken önlemlere istinaden, sosyal mesafe kuralları gereği Alışveriş Merkezine her 10 metrekareye bir kişi olacak şekilde sınırlandırılarak müşteri alınıyor ve yalnızca Otoyol Ana Giriş Kapısı ile Bolu Giriş kapısından giriş-çıkışlar sağlanıyor. Highway Outlet’in gün boyunca açık tutulan çatılar ile birlikte, havalandırma sistemi de 24 saat boyunca yüzde 100 temiz hava ile çalıştırılarak, müşterilerin ve çalışanların sağlığı daima ön planda tutuluyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here