Ana Sayfa Gündem H&M’den İzmir’e bir mağaza daha

H&M’den İzmir’e bir mağaza daha

HM mağaza

H&M, 2019 sonbaharında açılacak Hilltown AVM’de İzmirlilerle buluşacak.

Dünyanın en büyük moda perakendecilerinden İsveç moda markası H&M Hennes & Mauritz AB (H&M), mağaza yatırımlarına İzmir Karşıyaka bölgesinde yeni açılacak olan Hilltown AVM ile devam ediyor.

H&M’in Türkiye’deki yeni mağazası İzmir’de 2019 yılı sonbaharında açılacak. Açılış ile ilgili olarak H&M Türkiye Ülke Müdürü Müge Arpacıoğlu, “İzmir Hilltown Türkiye’de yeni konsept ile açılan ilk mağazamız olacak. Müşterilerimize sınırsız moda ve kaliteyi bu heyecan verecek çok özel mağaza tasarımımızla sunacağımız için çok heyecanlıyız. Tüm moda severlere çok farklı bir alışveriş deneyimi yaşatmak arzusundayız. H&M olarak Türkiye pazarında bulunmaktan çok memnunuz”.

22 kentte 62 mağaza
H&M Türkiye pazarına 2010 yılında giriş yaptı. H&M Türkiye şu anda operasyonlarını ülke çapında 22 kentte 62 mağaza ile yürütüyor ve 3 bin 200’den fazla çalışanı bulunuyor. H&M sürdürülebilir moda ve kaliteyi en iyi fiyata sunma iş fikriyle müşterilerine herkesin kişisel stilini yaratabileceği çok geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. H&M mağazalarına her gün yeni ürünler giriş yapıyor. H&M Türkiye’deki açılışlarına 2020 yılında da hız kesmeden devam edecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here