Ana Sayfa Gündem H&M, yeni bir marka lanse ediyor: H&M Move

H&M, yeni bir marka lanse ediyor: H&M Move

4 Ağustos’ta dünya çapında lansmanı yapılan yeni H&M Move markası, spor giyimin herkese ulaşmasını sağlamak ve tüm dünyayı ve herkesi harekete geçirmek için cesur bir misyona başlıyor. Yeni spor giyim markası tüm dünyayı Jane Fonda ve JaQuel Knight ile birlikte hareket etmeye davet ediyor.

H&M Move, sporu “hareket” olarak yeniden çerçevelendirerek daha erişilebilir bir spor vizyonu sunuyor ve gezegendeki herkesin zaten bir Mover olduğu ve çok çeşitli şekillerde hareket ettiği gerçeğini kutluyor.

H&M Move, tüm yetenek ve becerilere sahip Mover’ları rahat ve özgüvenli bir şekilde hareket etmeleri için destekleyecek şık ve işlevsel ‘movewear’ koleksiyonu sunuyor.

H&M Move Genel Müdürü Simon Brown,“H&M Move bir hareket markasıdır. Hareketi kutlamak ve dünyayı hareket etmeye davet etmek için buradayız. Amacımızın merkezinde, spor giyimin demokratikleştirilmesinden başlayarak, sporun önündeki engelleri kaldırmak yer alıyor. Müşterilerimiz için şık, işlevsel ve yüksek değerde, çeşitli kategorilerde geniş bir hareket kıyafeti yelpazesi sunuyoruz. Movers Jane Fonda and JaQuel Knight ile birlikte herkesi ve her bedeni hareket ettirme tutkumuzla beraber, önümüzdeki yolculuk için şimdiden ilham alıyoruz” diye konuştu.

H&M Move, fitness ikonu Jane Fonda ve ünlü koreograf JaQuel Knight Movers tarafından yönetilen global bir antrenman kampanyasıyla başlıyor. Lansman filminde Jane bir kez daha antrenman eğitmeni rolünü üstleniyor ve dünyayı hareket etmeye davet ediyor. JaQuel, bu jenerasyonlar arası antrenmana rehberlik ederek ona katılıyor ve hem konuda yüksek beceri sahibi hem de daha eğlenceli şekilde katılan her türlü hareket ve Movers’ı kutluyor.

Akademi Ödüllü aktör, aktivist ve fitness ikonu Jane Fonda, ilk antrenman videosunun yayınlanmasından 40 yıl sonra insanları harekete geçirmek için Ilham vermeye devam ediyor.

Jane Fonda, “Hayatımın çoğunu insanları hareket ettirebilmek için harcadım ve doğal olarak H&M Move’un tüm dünyayı harekete geçirme misyonuna çağırıldım, ayrıca onların ‘spor giyim’ yerine ‘hareket kıyafeti’ felsefelerini gerçekten çok beğendim. Bu bana göre herhangi bir sporla ya da en atletik kişi olmakla ilgili değil. Vücudunuza sağlıklı kalması için ihtiyaç duyduğu hareketi vermekle ilgili, böylece o da sizinle ilgilenebilir” dedi.

Jane’e, zamanımızın en ikonik danslarından ve birçok SuperBowl şovundan sorumlu ünlü koreograf olan Mover arkadaşı JaQuel Knight katılıyor.

Knight da, “H&M Move ile iş birliği yapmak, benim kişisel misyonum olan hareketin önündeki engelleri yıkmak ve dünyayı hareketlendirip dans ettirmek için harika bir fırsat gibi geldi. Birlikte, spor alanında yeni bir örnek oluşturuyoruz ve hareket etmek için bir yere yazılmak gerekmediğini gösteriyoruz” diye konuştu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here