Ana Sayfa Gündem Hummel’dan yeni mağaza yatırımı

Hummel’dan yeni mağaza yatırımı

Hummel, yeni mağaza yatırımını Konya’nın yaşam merkezi M1Konya AVM’de yaptı. Spor ekipmanı, spor ayakkabısı ve moda giyiminin köklü markalarından Hummel, M1Konya AVM’de kapılarını açtı.

Geniş marka karması ile Konya ve çevresi için kıymetli yaşam merkezi M1Konya AVM, dünyaca ünlü markaları misafirleri ile buluşturmaya devam ediyor.

Bölgenin hem ekonomisine hem de sosyal yaşamına önemli bir katma değer sağlayan M1 Konya AVM, Danimarka merkezli spor giyim markası Hummel’ı marka karmasına ekledi. Sahip olduğu köklü spor mirasını tüm ürünlerindeki tasarımlarda uygulayan ve net çizgileri, cesur detay ve alışılmadık renkler ile birleştirip, rahat ve özgün ürünler ortaya çıkaran Hummel’ın yeni mağazası, M1Konya AVM’de ziyaretçilerini bekliyor.

Konforlu ve güvenli bir alışveriş deneyimi
Aradıkları spor ayakkabı, günlük ve training ayakkabı çeşitleri ile eşofman takımı, mont, sweatshirt, çanta gibi giyim ve aksesuar ürünleri için spor markası Hummel’ın Mağazası’na Konya halkını davet eden M1Konya AVM, güler yüzlü çalışanlarıyla misafirlerine konforlu ve güvenli bir alışveriş deneyimi sunuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here