Ana Sayfa Yiyecek-İçecek ‘İçimden Bi Şef Tavuk Dünyası’nın yeni kampanyası çıktı diyo’

‘İçimden Bi Şef Tavuk Dünyası’nın yeni kampanyası çıktı diyo’

PAYLAŞ

Tavuk Dünyası’nın 4 eğlenceli film ile görücüye çıkardığı yepyeni reklam kampanyasında, lezzetseverlerin ‘İç Şef’in ‘Tavuk Dünyası’ diyen sesine kulak vermesi anlatılıyor. 

Ayrıcalıklı konseptiyle yeme-içme sektöründe fark yaratan Tavuk Dünyası, eğlenceli ve ilgi çeken reklam filmleriyle de farkını ortaya koyuyor. Bir önceki kampanyasında ‘Şefin dediği olur’ diyen Tavuk Dünyası, şimdi de lezzet severlerin ‘içlerindeki şefin sesine’ kulak vermesini ekrana taşıyor.

Her insanın içinde tıpkı bir iç ses gibi,  bir iç şef yattığından hareketle hazırlanan yeni reklam kampanyasında,  insanların içlerindeki şefi dinlemeleri ve iç şefin onları adım adım Tavuk Dünyası’nın akılalmaz lezzetlerine taşıması konu ediliyor.

İçindeki şef aklından çıkmayan bu lezzet Tavuk Dünyası diyo! 

Herkesin acıktığı zaman kendi kendine sorduğu “Şimdi ben ne yesem, nerede yesem?” sorusuna kampanyada içlerinden bir ses yanıt veriyor. Lezzet severlerin içindeki bu ses ise Tavuk Dünyası’nın yepyeni kampanyasında ‘İç Şef’ olarak hayat buluyor.

Tavuk Dünyası’nın akıllardan çıkmayan lezzetiyle beraber, konforlu ve şık restoran ortamının, kişiye özel tavasının, 12-14 saatlik marinasyon ve özel tarifli soslarının da altınının çizildiği 4 eğlenceli filmle görücüye çıkan kampanyada İç Şef, yeri geliyor öğle yemeği arasına çıkmış bir beyaz yakalıya, yeri geldiğinde ise çocuklarıyla vakit geçiren bir aile babasına sesleniyor.

Çekimleri 2 gün süren her 4 filmde de İç Şef, onlara aradıkları her şeyi bir arada bulabildikleri tek adres olarak Tavuk Dünyası’nı gösteriyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here