Ana Sayfa Hizmet-Tedarik İDSO’dan Pozitera sponsorluğunda Bir Adım Sağlık ile iş birliği

İDSO’dan Pozitera sponsorluğunda Bir Adım Sağlık ile iş birliği

İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası İDSO pandemi ve normalleşme süresince konserlerde herkese sağlık kontrolü yapılması için Bir Adım Sağlık Şirketi ile iş birliği yapıyor.

İDSO’nun önceki yıllarda ara sponsoru olan Pozitera Perakende Hizmetleri Grubu’nun genç üyesi Bir Adım Sağlık Şirketi 2021-2022 sezonunda ara sponsor olarak İstanbul Devlet Senfoni Konserleri’nde sağlık hizmetlerini üstlendi.

Bu işbirliğine alt ilk uygulama 13Temmuz aksamı saat 21.00’de Arkeoloji Müzesi bahçesinde yapılan TC Kültür ve Turizm Bakanlığı Yaz Konseri’nde yapıldı.

Bir Adım Sağlık şirketinin deneyimli uzmanlardan oluşan sağlık ekibince sanatçıların ve şef Can Okan’ın solist recep Fıçıyapan (flüt) ile görevlilerin ve konsere katılan müzikseverlerin
ateşi ölçüldü ve içinde yedek maskelerin de bulunduğu sağlık hijyen kitleri verildi. Ayrıca isteyenlerin tansiyon ve seker kontraları da yapıldı.

Bir Adim Sağlık ekibi konserlerde verilecek rutin sağlık hizmetleri yanında beklenmedik her türlü sağlık sorunlarına da çözüm üretmek müdahale etmek için geniş ekip ve ekipmanı konser mekânında bulunduracak,

13 Temmuz akşamı İDSO konserine katılan Pozitera Grubu Başkanı Birol Şengel, Bir Adım Sağlık Şirketi yönetici-ortağı Ayşe Şengel, İDSO müdürü Timuçin Abacı ve Yönetim Kurulu üyeleri ile danışman Bengü Bilik, konser öncesi yaptıkları mini seremoniyle bu iş birliğini kutladı.

13 Temmuz salı aksamı yapılan Arkeoloji Müzesi’nin tarihi büyülü ortamındaki yaz konserinde başarılı genç Şef Can Okan yönetimindeki İDSO, genç solist Recep Fıçıyapan’a başarıyla eşlik ederek müzikseverlere harika bir Bach akşamı yaşattı.

İDSO Konserleri mekanında tüm hijyen kuralları yanında mesafe kurallarına uyuluyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here