Ana Sayfa AVM İlyas Yalçıntaş ile muhteşem final coşkusu

İlyas Yalçıntaş ile muhteşem final coşkusu

PAYLAŞ

“10. Yıla Özel 10 Mini Cooper” kampanyasının finali ünlü Radyo Programcısı Yasemin Şefik’in sunumu ve sevilen şarkıcı İlyas Yalçıntaş’ın canlı performansıyla gerçekleşti.

3 asil ve 3 yedek talihlinin Noter ve Milli Piyango İdaresi yetkilileri ile ziyaretçilerin huzurunda belirlendiği çekilişte, İlyas Yalçıntaş kadife sesiyle gerçekleştirdiği canlı performansıyla dinleyenleri büyüledi. Mini Cooper 5 kapı XS51 2017 Model 3 adet otomobilin; lacivert sarı ve kırmızı rengi asil ve yedek talihlilerini buldu.

Asil talihliler; lacivert renk otomobili 55362 numaralı kuponu ile talihli Ömer Yılmaz, sarı renk otomobili 10552 numaralı kuponu ile talihli Ali Madadi ve kırmızı renk otomobili de 08752 numaralı kupon ile talihli Orhan Temel olurken yedek talihliler; lacivert renk otomobil için 13265 numaralı kupon ile Sabri Aseren, sarı renk otomobil için 12016 numaralı kupon ile Uğur Kızıltaş ve kırmızı renk otomobil için 05146 numaralı kuponun sahibi Berna Sezen Gülder oldu.

“Eurovision’da gitarımla birinci olurum”

X Factor yarışmasıyla sesini tüm Türkiye’ye duyuran ve her yaştan hayran kitlesine sahip müzisyen İlyas Yalçıntaş, Capacity Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin 10. yıl kampanyasının finalinde birbirinden güzel şarkılarını sevenleri için seslendirdi. Canlı performansıyla hayranlarına muhteşem bir gün yaşatan Yalçıntaş, oldukça iddialı açıklamalarda bulundu. Capacity’de Best FM ile canlı yayında gerçekleşen söyleşide Yasemin Sefik’in sorularını yanıtlayan Yalçıntaş, Eurovision’a katılmak istediğini söyleyerek konuşmasına devam etti: “Biliyorum Eurovision’a yıllardır katılmıyoruz ama ben gerçekten oraya gitmek istiyorum. Daha önce katıldığım X Factor gibi bir performansla gitmek ve yarışmak istiyorum. Bugüne kadar birçok sanatçı farklı gösterilerle ama hep aynı şekilde yarıştı. Ben bugüne kadar yapılmamış bir performans ile, sadece gitarımla çıkıp yarı İngilizce yarı Türkçe şarkılarımı söylemek istiyorum. Bu şekilde kesinlikle birinci olacağıma inanıyorum. Bu konuda kendimden eminim.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here