Ana Sayfa Gündem In Street, 100’üncü mağazasını açtı

In Street, 100’üncü mağazasını açtı

PAYLAŞ

Dünyaca ünlü spor markalarının onlarca çeşit sneaker modelini ulaşılabilir fiyatlarla tüketiciyle buluşturan In Street, İstanbul Watergarden’da açtığı Türkiye genelindeki 100’üncü mağazası ile büyümeye hızla devam ediyor.

Türkiye perakende ayakkabı sektörünün lideri FLO Mağazacılık bünyesinde faaliyetlerine devam eden In Street, İstanbul Watergarden AVM’de Türkiye genelindeki 100’üncü mağazasının açılışını gerçekleştirdi. In Street, yeni mağazasıyla dünyaca ünlü markaların sneaker modelleri ile en trend spor giyim ve aksesuar ürünlerini İstanbulluların beğenisine sunmaya devam edecek.

In Street’in 100’üncü mağazasının açılışına katılan FLO Mağazacılık CEO’su Burak Övünç, 2018 yılında büyük bir yatırımla 27 yeni mağaza açarak markayı Türkiye genelinde yaygınlaştırdıklarını belirtti. Övünç “In Street ile yola çıkarken hedefimiz çeşitli markaların sneaker modellerini yaygın mağazacılık anlayışımız ve ulaşılabilir fiyatlarımızla tüketicilerimize sunmaktı. Hızla büyüyen markamızla bugün, tüketicilerimiz 100 farklı noktada yer alan In Street mağazalarımızdan onlarca çeşit sneaker modeline ulaşabilecek” dedi.

100 mağaza, onlarca sneaker modeli
In Street; Nike, Adidas, Kinetix, Reebok, New Balance, Skechers, Lumberjack, Puma, Dockers by Gerli ve Lumberjack Sport gibi kendi kategorisindeki lider markaları ulaşılabilir fiyat ve güncel modeller ile benzersiz konsepti içerisinde müşterileriyle buluşturuyor. Mağaza ağını her geçen yıl daha da büyüten In Street, online alışveriş sitesi ile de hizmet veriyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here