Ana Sayfa Gündem In Street, mağaza sayısını 113’e çıkardı

In Street, mağaza sayısını 113’e çıkardı

look at this web-site Dünyaca ünlü spor markalarının onlarca çeşit sneaker modelini ulaşılabilir fiyatlarla tüketiciyle buluşturan In Street, Manisa Salihli’deki mağazasının açılışını gerçekleştirdi. Kipa AVM’de açılan mağaza ile In Street’in Türkiye’deki mağaza sayısı ise 113’e yükseldi.

chicago dating services reviews Türkiye ayakkabı perakende sektörünün lideri FLO Mağazacılık bünyesinde faaliyetlerine devam eden In Street, Manisa Salihli’de Kipa AVM’de 217 metrekarelik bir alanda açtığı mağaza ile dünyaca ünlü markalarını Manisalılar ile buluşturacak. In Street; Manisa’da açılışını gerçekleştirdiği mağaza ile Türkiye’deki mağaza sayısını da 113’e çıkarmış oldu.

In Street; Nike, Adidas, Kinetix, Reebok, New Balance, Skechers, Lumberjack, Puma, Dockers by Gerli ve Lumberjack Sport gibi kendi kategorisindeki lider markaların en yeni ve cazip fiyatlı modellerini Manisalıların beğenisine sunuyor. Dünyaca ünlü markaları ulaşılabilir fiyat ve güncel modeller ile benzersiz konsepti içerisinde müşterileriyle buluşturan In Street, Manisa Salihli’de açtığı mağazası ile Türkiye’nin en geniş alana hizmet götüren sneaker mağazası olmaya devam ediyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here