Ana Sayfa İNDEKS Arenapark AVYM In Street’in 115’inci mağazası ArenaPark AVM’de

In Street’in 115’inci mağazası ArenaPark AVM’de

Dünyaca ünlü spor markalarının onlarca çeşit sneaker modelini ulaşılabilir fiyatlarla tüketiciyle buluşturan In Street, İstanbul Küçükçekmece’deki mağazasının açılışını gerçekleştirdi. İstanbul ArenaPark AVM’de açılan mağaza ile In Street’in Türkiye’deki mağaza sayısı ise 115’e yükseldi.

Türkiye ayakkabı perakende sektörünün lideri FLO Mağazacılık bünyesinde faaliyetlerine devam eden In Street, İstanbul Küçükçekmece’deki ArenaPark AVM’de 239 metrekarelik bir alanda açtığı mağaza ile dünyaca ünlü markalarını İstanbullular ile buluşturacak. In Street; ArenaPark AVM’de açılışını gerçekleştirdiği mağaza ile Türkiye’deki mağaza sayısını da 115’e çıkarmış oldu.

In Street; Nike, Adidas, Kinetix, Reebok, New Balance, Skechers, Lumberjack, Puma, Dockers by Gerli ve Lumberjack Sport gibi kendi kategorisindeki lider markaların en yeni ve cazip fiyatlı modellerini İstanbulluların beğenisine sunuyor. Dünyaca ünlü markaları ulaşılabilir fiyat ve güncel modeller ile benzersiz konsepti içerisinde müşterileriyle buluşturan In Street, İstanbul Küçükçekmece’de açtığı mağazası ile Türkiye’nin en geniş alana hizmet götüren sneaker mağazası olmaya devam ediyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here