Ana Sayfa Gündem In Street’ten Trabzon’a yeni mağaza

In Street’ten Trabzon’a yeni mağaza

Dünyaca ünlü spor markalarının çeşitli sneaker modellerini ulaşılabilir fiyatlarla tüketicilerine sunan In Street, Trabzon’daki yeni mağazasının açılışını gerçekleştirdi. Türkiye’nin dört bir yanına açtığı yeni mağazalarla mağaza ağını her geçen gün artıran In Street, hizmet verdiği mağaza sayısını ise 134’e çıkarmış oldu.

Türkiye ayakkabı perakende sektörünün lideri FLO Mağazacılık bünyesinde faaliyetlerine devam eden In Street, Trabzon Uzun Sokak’da açtığı 404 metrekarelik yeni mağazasında dünyaca ünlü markaları Trabzonlular ile buluşturuyor. Ülkemizin dört bir yanındaki tüketicilerine çeşitli sneaker modelleri sunan In Street’in Trabzon’da açılışını gerçekleştirdiği yeni mağazası ile mağaza sayısı ise 134’e çıkıyor.

In Street; Nike, Adidas, Kinetix, Dockers By Gerli, Lumberjack, U.S. Polo Assn., Skechers, Puma, Reebok, Vans, New Balance, Superga, Tommy Hilfiger gibi kendi kategorisindeki lider markaların en yeni ve cazip fiyatlı modellerini İstanbulluların beğenisine sunuyor. Dünyaca ünlü markaları ulaşılabilir fiyat ve güncel modeller ile benzersiz konsepti içerisinde müşterileriyle buluşturan In Street, Trabzon Uzun Sokak’da açtığı yeni mağazası ile Türkiye’nin en geniş alana hizmet götüren sneaker mağazası olma unvanını sürdürüyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here