Ana Sayfa Gündem İnci Çarşı, açılışa hazırlanıyor

İnci Çarşı, açılışa hazırlanıyor

Nazilli Belediyesi ve Yeni Yapı ortaklığıyla kurgulanan İnci Çarşı, bölgeye değer katma hedefiyle açılışa hazırlanıyor. 2022’nin ilk çeyreğinde kapılarını açacak olan İnci Çarşı’nın konsept geliştirme, kiralama ve yönetim danışmanlığı çalışmaları Kurun AVM Danışmanlık tarafından yürütülüyor.

Haber, AVMDergi.com

Bölgenin yeni çekim merkezi olması planlanan İnci Çarşı, 2022’nin ilk çeyreğinde kapılarını açmak için hazırlanıyor. Nazilli Belediyesi ve Yeni Yapı ortaklığıyla bölgeye kazandırılan İnci Çarşı’nın, konsept geliştirme, kiralama ve yönetim danışmanlığı çalışmaları Kurun AVM Danışmanlık tarafından yapılıyor.

Aydın’ın en büyük nüfusa sahip olan 2. ilçesi olan Nazilli, İnci Çarşı ile bölgenin yeni buluşma yeri olacak. İnci Çarşı, 46 bin metrekarelik alan üzerine kurulu, iki kat üzerinde 7 bin 500 metrekare kiralanabilir alana sahip. İlçe merkezinde, 108 konutluk beş yıldızlı otel konforuna sahip iki bloğun da yer aldığı proje, önümüzdeki yılın ilk çeyreğinde alışveriş, sosyal ve kültürel ihtiyaçlara cevap vermeye başlayacak.

Bölgede farklılık yaratacak

Bölgeye değer katacak olan İnci Çarşı, modaya yön veren markaları, her damak zevkine hitap eden lezzet seçenekleri, keyifli sohbetlere ev sahipliği yapacak kafeleri, eğlenceli etkinlikleri ile yeni yaşam ve buluşma merkezi olacak.

Ziyaretçilerine Türkiye’nin en bilinen markalarını ve uluslararası isimleri sunmaya hazırlanan ve bölgenin en yeni ve en modern yaşam merkezi olacak olan İnci Çarşı, mimarisiyle rahat bir alışveriş mekanı olarak dikkat çekiyor. KG Mimarlık – Kurtul Erkmen tarafından tasarlanan proje, mimari konsepti ile ziyaretçilere ve özellikle eğlence-hobi seçenekleriyle ailelere, keyifli bir alışveriş deneyimi sunmayı hedefliyor.

Bölgede yaşayanların yerel kültür, yaşam tarzı, ihtiyaç ve alışkanlıklarını dikkate alarak, bu doğrultuda en doğru ve en iyi mağaza karması oluşturulan İnci Çarşı, yılın her döneminde sosyal yaşama keyif katacak özel aktivite alanları ve etkinlikleri ile bölgede farklılık yaratmayı hedefliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here