Ana Sayfa AVM İnegöl AVM’de normalleşme süreci başladı

İnegöl AVM’de normalleşme süreci başladı

Hafta içinde yapılan kabine toplantısı sonrasında alınan karar ile Covid – 19 tedbirlerinde kademeli olarak normalleşmeye geçileceğini belirten Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açıklamasının ardından, İnegöl AVM’de çalışmalar hızlandı. Söz konusu önlemleri hızla hayata geçiren İnegöl AVM de, yapılan açıklamaya uyarak 11 Mayıs 2020 tarihinde mağazalar kademeli olarak kapılarını açıyor.

Yerli ve yabancı geniş marka karması ile bölge ekonomisine ve sosyal yaşamına önemli bir katma değer sağlayan İnegöl AVM’de normalleşme süreci kademeli olarak başlıyor.

Cumhurbaşkanımızın 4 Mayıs 2020 tarihli normalleşme süreci kapsamında Alışveriş Merkezlerinin açılabileceğine ilişkin önerisine uyarak, 11 Mayıs Pazartesi günü İnegöl AVM’de mağazalar kapılarını açıyor.

Pandemi ile mücadele kapsamında açıklanan tedbirlere ilk günden bu yana büyük özen gösteren İnegöl AVM, kararın ardından hem ziyaretçilerinin hem mağaza çalışanlarının hem de AVM personelinin sağlığını ön plana alan kapsamlı bir çalışma yaptı. Buna göre; geniş açık alan avantajına sahip İnegöl AVM’de Sağlık Bakanlığı’nın önerileri çerçevesinde taze hava veren klima uygulamaları, hijyen uygulamaları, ateş ölçerler ve sosyal mesafe kurallarına uygun düzenlemelerle birlikte bütün hazırlıklar tamamlandı.

Ayrıca AVM içerisinde çeşitli alanlara yerleştirilecek uyarı levhaları ile ziyaretçiler; hijyen kuralları, yönetmelik gereği AVM yükümlülükleri, ziyaretçilerin görevleri ile Sağlık Bakanlığı ve Bilim Kurulu kuralları hakkında bilgilendirilecek.

Mağazalar kademeli olarak hizmete geçecek
İnegöl AVM’de hali hazırda güvenlik tedbirleri kapsamında hizmet veren mağazaların yanı sıra; Aydın Kuyumculuk, Atasay, Bambi Yatak ve Tekzen, Alvina, Beko, Cigit, Defacto, Karaca Home, Kemal Tanca, Kokoş, Koton, LCW, Madame Moss, Roma Kuaför, Sarar, Şevval, Tekbir, Turkcell ve Vodafone, Boyner ve Özlem Optik ay içerisinde kapılarını açacak mağazalardan birkaçı olacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here