Ana Sayfa AVM İnegöl AVM’de sürprizlerle dolu etkinlikler

İnegöl AVM’de sürprizlerle dolu etkinlikler

İnegöl AVM, Mart ayında Kadınlar Gününe özel etkinliklerin yanında ‘İndirim Günleri’, çocuklar için atölye çalışmaları, Çanakkale Anma Programı gibi birçok etkinlik düzenleyecek. Yöresel Pazar ve Bardak Teraryum Atölyesi de Mart programı arasında yer alıyor.

Geniş marka karması ile alışveriş ve sosyal yaşamı bir arada sunan İnegöl AVM, baharın müjdecisi Mart ayında birbirinden özel etkinlikler düzenleyecek.

Kadınlar günü etkinliği kapsamında 7-8 Mart tarihleri arasında Hediye Çemberi Kampanyası düzenlenecek. Kampanya ile İnegöl AVM’den aynı gün içerisinde toplamda 150 TL’lik alışveriş yapanlar sürpriz hediyeler kazanacak. Flormar makyaj standı, tırnak boyama sanatı atölyesi ve canlı müzik etkinlikleri ile kadınlar bu özel günün tadını çıkaracak.

İlk kez ‘İndirim Günleri’ yapılacak
İnegöl AVM’de ilk kez düzenlenecek ‘İndirim Günleri’ etkinliği de yine Mart ayında yapılacak. 20-29 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilecek etkinlikte ziyaretçiler avantajlı alışveriş fırsatlarından yararlanabilecek. AVM içindeki spor, kozmetik, ayakkabı, ev dekorasyon kategorilerindeki mağazalar indirimde olan ürünlerini AVM meydanında kuracakları stantlar içerisinde satışa sunacak. Maskot eğlenceleri, Dj performansı, çocuklar için atölyeler ve canlı müzik ekinliği indirim günlerinde alışveriş keyfini katlayarak büyütecek.

Farklı yörelere ait ürünlerin satışının yapılacağı Yöresel Pazar ise 6-18 Mart tarihleri arasında AVM Meydanında ziyaretçileri bekliyor olacak. Geleneksel yöntemlerle üretilen doğal ve organik ürünlerin yer alacağı pazarda ziyaretçiler birbirinden güzel lezzetleri tadarak satın alabilecek.

Çocuklar için atölye çalışmaları
Çocuklar için atölye çalışmaları da Mart ayının etkinlikleri arasında yer alıyor. 14 Mart’ta Bardak Teraryum Atölyesi, 21 Mart’ta Kitap Ayracı Atölyesi, 22 Mart’ta Bez Bebek Atölyesi ile çocuklar yeteneklerini ortaya koyacak.

Çanakkale Haftası Anma Programı kapsamında ise 18 Mart tarihinde AVM ziyaretçilerine savaş günlerinde öğle yemeği olarak dağıtılan hoşaf ikramı yapılacak. Ayrıca Miraç Kandili dolayısıyla Kandil simidi ikramı da etkinlikler arasında sıralanıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here