Ana Sayfa Hizmet-Tedarik ISS yöneticileri kravatları masaya bıraktı

ISS yöneticileri kravatları masaya bıraktı

PAYLAŞ

ISS’in geleneksel olarak her yıl düzenlediği ‘Hep Birlikteyiz Günü’ bu yıl da ilginç görüntülere sahne oldu. ISS yöneticilerinin bir günlüğüne mavi yakalı personellerinin görevlerini devraldığı ‘Hep Birlikteyiz Günü’ projesi kapsamında; CEO’dan direktörlere toplam 277 yönetici sahada birebir görev alarak çalışanlarına destek oldu.

Yöneticilerin; temizlik personeli, aşçı yardımcısı, bulaşıkhane personeli ve garson olarak görev aldığı etkinlikte, beyaz yakalı yöneticiler kravatlarını bir kenara bırakarak tüm gün sahada çalıştı. Sahadaki çalışanların rolünü ve karşılaştıkları güçlükleri deneyimleyen üst düzey yöneticiler böylece müşterilerin beklentilerine de daha yakından şahit oldular.

ISS yöneticileri her yıl, yılda bir kez olmak üzere diğer çalışma arkadaşlarının rollerinden bazılarını gerçekleştiriyorlar. Bu etkinlik onlara diğer çalışma arkadaşlarının her gün karşı karşıya oldukları fırsatlar ve güçlükleri anlamalarını sağlıyor.“Hep Birlikteyiz” günü ISS’in faaliyet gösterdiği pek çok ülkede yıllardan beri uygulanmakta olan başarılı bir program. Bu program yöneticiler ve sahada çalışan personel arasındaki mesafeyi kapatmak ve temizlik, catering, güvenlik, haşere kontrol yönetimi ve diğer hizmet alanları dâhil tüm faaliyet alanları seviyesinde bilgi ve becerilerini arttırmaları sağlıyor.

“Mavi yakalı çalışanı anlamadan ‘mutlu müşteri’ kazanamayız”
ISS Türkiye’nin “Hep Birlikteyiz Günü” kapsamında düzenlediği etkinlik, Türkiye genelinde 19 ilde; İstanbul, Denizli, İzmir, Ankara, Gaziantep, Kocaeli, Bursa, Mersin, Antalya, Kayseri, Balıkesir, Kırklareli, Adana, Kahramanmaraş, Sakarya, Aydın, Muğla, Eskişehir, Elazığ 277 yöneticinin katılımıyla gerçekleşti. Bu özel günde yöneticiler, saha çalışanlarının yaşadığı zorlukları bire bir deneyimleme fırsatı buldular. Müşterilerin de birebir dâhil edildiği etkinlik, katılımcılar tarafından da geçer not aldı…

1 YORUM

  1. 2000 ile 2015 yılları arasında KIRKLAELİ/lüleburgaz eczacıbaşı ilaç fabrikasında(şu anki adı SANOFİ) temizlik proje müd.olarak görev yaptım.benim ayrılışımdan sonra o projede şu an sizler hizmet veriyorsunuz.HEP BİRLİKTEYİZ kanpanyanızı çok beğendim.başarı daima ben değil biz diyenlerin olur. sizleri kutluyorum.başarılarınızın devamını dilerim.

    Salim AYVAZ Karşıyaka/İZMİR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here