Ana Sayfa AVM İstanbul Optimum AVM Garaj Günleri başlıyor

İstanbul Optimum AVM Garaj Günleri başlıyor

PAYLAŞ

İstanbul Anadolu Yakası’nda, alışveriş ve sosyal yaşamın önemli sembollerinden biri haline gelen İstanbul Optimum Alışveriş Merkezi’nde Garaj Günleri başladı. Ünlü markaların ürünlerinin uygun fiyatlarla satışa sunulduğu ve 21 Ekim tarihine kadar sürecek olan Garaj Günleri, İstanbul Optimum AVM otopark katında alışveriş severleri bekliyor.

Yerli ve yabancı marka karmasının bir arada bulunduğu İstanbul Optimum Alışveriş Merkezi, 5-21 Ekim tarihleri arasında ünlü markaları uygun fiyatlarla ‘Garaj Günleri’ kapsamında ziyaretçileriyle bir araya getiriyor.

Eğlence ve ekonomik alışverişin adresi olan İstanbul Optimum Alışveriş Merkezi, Garaj Günleri kapsamında Beymen Outlet, Beymen Business, Boyner Outlet, New Balance, Altınyıldız, Hummel, İnci, Panço, Dagi, Derimod, Hatemoğlu, Levi’s, Batik, Madame Coco, Toyzz shop gibi ünlü markaların beğenilen tasarımlarını alışveriş tutkunları ile buluşturuyor.

Ziyaretçilerin birbirinden farklı ve uygun fiyatlı ürünleri bulabilecekleri Garaj Günleri, İstanbul Optimum Alışveriş Merkezi’nde 21 Ekim tarihine kadar -2 numaralı otopark alanında olacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here