Ana Sayfa Hizmet-Tedarik İSTEB, kooperatif yapısıyla Türkiye’de ilk dünyada da ikinci örnek

İSTEB, kooperatif yapısıyla Türkiye’de ilk dünyada da ikinci örnek

İstanbul Emlak Brokerleri Kulübü İşletme Kooperatifi (İSTEB) stratejik iletişim, basın danışmanlığı, farkındalık projeleri konularında Beze Group ile çalışmaya karar verdi.

Kısa süre önce İstanbul Koşuyolu Adile Sultan Öğretmenevi salonlarında İSTEB Yönetim Başkanı Ulvi Özcan ve Yönetim Kurulu üyeleri ev sahipliğinde Beze İletişim Grubu temsilcileri ile iş birliği protokolü imza töreni yapıldı.

İSTEB dünyanın ikinci ülkemizin ilk ve tek Emlak Brokerliği Kooperatifi olarak “hedef saygın emlakçılık” parolası ile 2019 yılı Mart ayında kuruldu. İSTEB’in ana amacı, emlak sektöründe yatırımcının aldığı hizmetin kalitesini arttırmak ve tüketicinin emlak tercihinde bilinçlendirilmesini sağlamak.

İSTEB-Beze iş birliği çerçevesinde; tüketicinin bilinçlendirilmesi; çağdaş, şeffaf ve güvenilir emlakçılık standartlarının geliştirilmesi ve bu konularda kamuoyu oluşturulmasına yönelik çalışmalar yapılacak. Emlak sektörüne bilinçli ve eğitimli insan kaynağının “yeni nesil brokerlik” anlayışıyla kazandırılması da hedefleniyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here