Ana Sayfa AVM İstinyePark’tan ‘en uzun geceye’ özel alışveriş şöleni

İstinyePark’tan ‘en uzun geceye’ özel alışveriş şöleni

İstanbul’un en gözde mekânlarından biri olarak yerli ve yabancı ziyaretçilerin en çok tercih ettiği alışveriş merkezlerinden İstinyePark, yılın en uzun gecesinin yaşanacağı 21 Aralık Çarşamba günü, Markalar Caddesi’nde bulunan mağazaları saat 24.00’e kadar açık olacak.

Yılbaşına sayılı günler kala aradığınız her şeyi tek bir adreste bulmanızı sağlayan İstinyePark, Kuzey yarım kürede yılın en uzun gecesinin yaşanacağı 21 Aralık Çarşamba günü, Markalar Caddesi’nde bulunan mağazaları saat 24.00’e kadar açık kalacak.
İstinyePark’ın Markalar Caddesi’nde yer alan mağazalarının açık olacağı 21 Aralık gecesi tam bir alışveriş şöleni yaşanacak. Uzun Alışveriş Gecesi’nde 22.00-24.00 saatleri arasında Markalar Caddesi’nde bulunan mağazalar ekstra indirim fırsatları sunarken, güne özel uygulanan sürpriz indirim fırsatları ile ziyaretçilerini mutlu edecek.

Bir günlük avantajı değerlendirerek yeni yılda sevdiklerini, ilgi alanlarına, hobilerine ve ihtiyaçlarına uygun farklı hediye alternatifleriyle sevindirmek isteyenler İstinyePark’ta sunulacak olan 21 Aralık’a özel indirim fırsatından yararlanabilecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here