Ana Sayfa İNDEKS M1 Merkez Konya AVM Jakamen’den yeni mağaza

Jakamen’den yeni mağaza

M1Konya AVM, marka karmasını genişletmeye devam ediyor. M1Konya AVM, hayata geçirdiği yeni iş birliği ile erkek giyim markası Jakamen’i ziyaretçileriyle buluşturdu. Kaliteli ürünlerini hızlı üretimle birleştiren Jakamen, “Her Modda Seninle” sloganıyla M1Konya AVM’de ziyaretçilerini bekliyor.

Geniş marka karması ile Konya ve çevresi için kıymetli yaşam merkezi M1Konya AVM, alanında önde gelen markalarla yeni iş birliklerini hayata geçirmeye devam ediyor. M1 Konya AVM’nin yeni markası Jakamen oldu.

Bölgenin hem ekonomisine hem de sosyal yaşamına önemli bir katma değer sağlayan M1 Konya AVM, erkek giyim markası Jakamen’i ziyaretçileriyle buluşturdu. Kaliteli ürünlerini hızlı üretimle birleştiren Jakamen’de damatlıktan, takım elbiseye, ayakkabıdan aksesuara birçok ürüne ulaşılabiliyor. Büyük beden seçeneğinin de yer aldığı Jakamen, “Her Modda Seninle” sloganıyla M1Konya AVM’de ziyaretçilerini bekliyor.

Erkek giyim modellerinde farkını yansıtmak isteyen Konyalıları yeni Jakamen mağazasına davet eden M1Konya AVM, güler yüzlü çalışanlarıyla misafirlerine konforlu ve güvenli bir alışveriş deneyimi sunuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here