Ana Sayfa Gündem Jolly Joker, Primemall Gaziantep’te açılıyor

Jolly Joker, Primemall Gaziantep’te açılıyor

PAYLAŞ

Gaziantep’in en prestijli alışveriş merkezi Primemall Gaziantep, marka karmasına bir marka daha ekledi. Gaziantep halkının ihtiyaçlarına cevap veren, Gaziantep’in en büyük alıveriş merkezi Primemall Gaziantep, ziyaretçilerini yeniliklerle buluşturmaya devam ediyor.

Şehrin ödüllü alışveriş merkezi Primemall Gaziantep, zengin marka karmasına yenilerini eklemeye devam ediyor. Lüks severlerin bir numaralı tercihi olan Primemall Gaziantep, ziyaretçilerini yeniliklerle buluşturuyor. Açıldığı günden bu yana Gaziantep’e yeni bir soluk getiren Primemall Gaziantep AVM mağazalardan, restoranlara, sinemadan, eğlenceye kadar farklı aktivitelerle ziyaretçilerinin her türlü ihtiyacını karşılayacak çalışmalara imza atıyor.

Bölgede ilk olma özelliği taşıyan Jolly Joker Primemall Gaziantep’te açılış yapmaya hazırlanıyor. Günümüzün en çok tercih edilen eğlence mekanları arasında yer alan Jolly Joker Gaziantep’teki şubesiyle Gaziantep ve bölgedeki halkın eğlence merkezi haline gelecek. Gaziantep eğlence hayatına farklı bir tat katacak olan Jolly Joker, zengin menüsü ve göz alıcı atmosferiyle eğlenmek ve farklı lezzetleri denemek isteyenlerin tercihi olacak.
Jolly Joker Primemall Gaziantep’te görkemli bir açılış yapmaya hazırlanıyor.

28 Aralık Cuma günü saat 22.00’de kapılarını açacak olan muhteşem gecede Halil Sezai sahne alacak. Halil Sezai ile 28 Aralık Cuma günü kapılarını açan Jolly Joker’in programları da belli oldu. Birbirinden değerli sanatçıların yer alacağı Jolly Joker Primemall Gaziantep’te ikinci muhteşem gecede ise 31 Aralık Pazartesi Bülent Ersoy ile gerçekleşecek. 4 Ocak Cem Adrian, 5 Ocak Hakan Altun, 9 Ocak Koray Avcı, 11 Ocak Berkay, 12 Ocak Cengiz Kurtoğlu sevenleriyle buluşacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here