Ana Sayfa İNDEKS Kahve Dünyası Kahve Dünyası, tam takım sahaya indi

Kahve Dünyası, tam takım sahaya indi

Fildena 150 mg Kahve Dünyası, 7 Temmuz Dünya Çikolata Günü’nde çalışanlarıyla sinerji yaratmak ve misafirleriyle daha yakından iletişim kurabilmek amacıyla çok özel bir etkinlik düzenledi. “Tam Takım Sahadayız” adıyla düzenlenen etkinlik kapsamında 100’ün üzerinde genel merkez çalışanı, gün boyu mağazalarda misafirlere hizmet verdi.

best dating profile over 50 Kahve Dünyası, ilkini geçen yıl Eylül ayında düzenlediği “Tam Takım Sahadayız” etkinliğini bu yıl 7 Temmuz Dünya Çikolata Günü’nde gerçekleştirdi. Genel merkez çalışanlarının, mağaza çalışanlarıyla bir araya gelerek sinerji yaratmalarını, ekipler arası iletişimi güçlendirmeyi ve misafirler ile daha yakından iletişim kurmalarını amaçlayan etkinlik, Kahve Dünyası’nın 32 alışveriş merkezi ve cadde mağazasında gerçekleşti. Üzerinde görevlerinin yazdığı tişörtleri giyen genel merkez çalışanları, gün boyu misafirlere hizmet etti.

Genel merkez çalışanlarıyla birlikte bir mağazada görev alan Kahve Dünyası’nın Şirket Yönetiminden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Kaan Altınkılıç, “Kahve Dünyası olarak özellikle genel merkezde görev yapan arkadaşlarımızın işin mutfağına inmesine ve sahada misafirlerle bire bir ilişki kurmalarına büyük önem gösteriyoruz. ‘Hepimizin ortak noktası’ mottosuyla hareket ederek saha ekibiyle bir araya geldiğimiz etkinliğimiz gerek mağaza çalışanlarımız gerekse misafirlerimiz tarafından büyük beğeniyle karşılanıyor. Geçen sene başlattığımız Tam Takım Sahadayız etkinliğini yılda iki kez tekrarlayarak, her defasında bu iletişimi daha da güçlendireceğimize inanıyoruz” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here