Ana Sayfa İNDEKS Kahve Dünyası Kahve Dünyası’nın lezzetleri Metropol İstanbul AVM’de

Kahve Dünyası’nın lezzetleri Metropol İstanbul AVM’de

Kahve Dünyası, 29 Ekim’de Ataşehir’de kapılarını açan Metropol İstanbul AVM’de yerini aldı. Açılışa özel olarak alışveriş merkezinin içinde 1 – 3 Kasım tarihleri arasında üç gün boyunca kahve ikramında bulunacak marka, bini aşkın ürün çeşidi, şık dekorasyonlu mağazası ve ferah bahçesiyle misafirlerine keyifli bir ortam sunuyor.

“Hepimizin Ortak Noktası” Kahve Dünyası’nın yeni adresi, İstanbul’un en hareketli yaşam merkezlerinden biri olan Ataşehir’de açılan Metropol AVM oldu. 29 Ekim 2019’da alışveriş merkeziyle aynı anda kapılarını açarak misafirleriyle buluşan Kahve Dünyası, açılışa özel olarak üç gün boyunca AVM içinde 1 – 3 Kasım tarihleri arasında kahve ikramında bulunacak.

Metropol AVM’nin giriş katında konumlanan Kahve Dünyası, şık dekorasyonlu mağazası ve ferah bahçe alanında eşsiz bir lezzet deneyimi sunuyor. Kahveden çikolataya, tatlı – tuzlu atıştırmalıklardan dondurma ve fit lezzetlere uzanan bini aşkın çeşit, Kahve Dünyası tarafından en kaliteli malzemeler kullanılarak ustalık ve özenle üretiliyor.

Dünyanın en değerli kahve çekirdekleriyle özel lezzetler
Kurulduğu günden bu yana hedeflerinden birini Türk kahvesi kültürünü korumak ve dünyaya tanıtmak olarak belirleyen Kahve Dünyası, bol köpüklü kahvesini, yanında lezzetli ikramlar ile birlikte sunuyor. Dileyen misafirler Türk kahvelerini ‘double’ olarak tercih edip bu keyfi uzatabiliyor. Brezilya, Kolombiya, Guatemala, Kosta Rika ve Kenya gibi dünyanın farklı coğrafyalarında yetişen değerli kahve çekirdeklerini ilk günkü tazeliği ve aromasıyla koruyan Kahve Dünyası, kahve tutkunlarını yöresel kahvelerden soğuk spesiyallere uzanan birbirinden özel lezzetler ile buluşturuyor. Kahve dışında farklı bir lezzet arayanlar için de frozen, milksahke ve smoothie’nin pek çok çeşidi bulunuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here